Keystone logo
© Tecnológico de Monterrey
Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Úvod

Tecnológico de Monterrey byla založena v roce 1943 díky vizi Dona Eugenia Garzy Sada a skupiny podnikatelů, kteří vytvořili neziskové sdružení s názvem Enseñanza e Investigación Superior, AC

Tecnológico de Monterrey je soukromá, nezisková, nezávislá instituce bez politické a náboženské příslušnosti.

Práce společnosti Tecnológico de Monterrey a všech jejích areálů je podporována občanskými sdruženími složenými z mnoha skupin vynikajících vůdců z celé země, kteří se zavázali ke kvalitě vysokoškolského vzdělávání.

Každý rok se členové správních rad těchto občanských sdružení setkávají, aby definovali cíle, jimiž se budou řídit hlavní rozhodnutí, která pomohou společnosti Tecnológico de Monterrey splnit její cíl řídit rozvoj komunit a národa.

Tecnológico de Monterrey se těší podpoře národní komunity, která se účastní slosování organizovaných samotnou institucí s cílem rozšířit svůj stipendijní program a investice do infrastruktury.

Tecnológico de Monterrey má status Free University School, což jí umožňuje fungovat jako vzdělávací instituce.

Účel

Tecnológico de MonterreyCílem je produkovat informace schopné transformovat životy.

Využíváme vzdělávací zkušenosti k tomu, abychom z jednotlivců vytvořili činitele změny, kteří jsou ochotni pracovat ve prospěch všech – jednotlivce, kteří převezmou odpovědnost za svůj vlastní život a jsou si vědomi toho, že jejich činy mohou změnit ostatní – schopné, talentované, čestné, angažované, angažované vizionáře s globální perspektivu a podnikatelského ducha nejen na univerzitě, ale ve všech oblastech jejich života.

Vzdělání našich studentů je důležitou součástí naší schopnosti vyniknout. Studenti jsou vedeni k tomu, aby transformovali svou ekonomickou, politickou, environmentální a sociální realitu na sociální, profesní a osobní úrovni.

Vidění

„Vedení, inovace a podnikání pro lidskou prosperitu“.

Model Tec21

Tec21 umožňuje vytvoření solidních a komplexních dovedností, které vám pomohou kreativně a strategicky řešit výzvy současnosti i budoucnosti.

Proč je unikátní?

Náš výukový model je založen na čtyřech klíčových složkách:

Učení založené na výzvě

Učení studentů během bakalářského studia je zaměřeno na vztah studenta k učiteli ak prostředí, ve kterém si studenti rozvíjejí disciplinární a průřezové dovednosti, řešením výzev spojených s reálnými problémy a prokazováním svého mistrovství prostřednictvím různých důkazů o učení. V tomto modelu je zpochybněna centrální jednotka učení.

Personalizace a flexibilita

Než jste si vybrali kariéru, nyní si zvolíte cestu:

1. Osvojíte si základy oboru, budete znát související povolání a potvrdíte si, jakou kariéru si vybrat.

2. Budete rozvíjet základní kompetence své kariéry prostřednictvím cílenějších výzev a zároveň rozšiřovat své univerzitní zkušenosti.

3. Budete i nadále posilovat své dovednosti a dávat své kariéře osobní přístup založený na vašich zájmech, vášních a plánech prostřednictvím široké škály dostupných soustředění, pobytů a certifikátů.

Inspirativní učitelé

Naši profesoři jsou protagonisty jedné z nejhlubších transformací v historii Tec a změny paradigmatu, která vzbudila zájem národních i mezinárodních akademických kruhů.

Jaké vyučovací postupy je odlišují? Vytvářejí aktivní učební prostředí a ve výzvách nacházejí spouštěč pro utváření disciplinárních a průřezových dovedností, které jako student vyžadujete, a vedou vás k přenosu těchto znalostí do skutečných kontextů. Navíc jsou aktuální a propojeni se svou praxí a pracují multidisciplinárně.

Přijímací řízení

Místa

 • Monterrey

  Eugenio Garza Sada 2501, 64849, Monterrey

 • Guadalajara

  Avenida General Ramón Corona 2514, 45138, Guadalajara

  • Santiago de Querétaro

   Epigmenio González 500 Fracc. San Pablo, 76130, Santiago de Querétaro

   • Mexico City

    Campus Santa Fe, 01389, Mexico City

    • Mexico City

     Ciudad de México Campus, 14380, Mexico City

     Otázky