Keystone logo
Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Úvod

Proč se učit dovednosti na vyžádání u Tecnológico de Monterrey ?

Naše programy připravují studenty s požadovanými dovednostmi, které potřebují k postupu nebo zahájení kariéry v kódování, analýze dat nebo kybernetické bezpečnosti. Kombinujeme zážitek z virtuální třídy s dynamickými osnovami vyučovanými zkušenými instruktory. Díky rozsáhlé podpoře studentů a široké škále zdrojů poskytujeme vzdělání, které vám pomůže najít cestu k úspěchu.

  • Naše kurzy vyučují nejnovější tržní dovednosti* v oblasti kódování, analýzy dat a kybernetické bezpečnosti.
  • Oba naše programy nabízejí pohodlné rozvrhy na částečný úvazek pro studenty, kteří chtějí zůstat ve své současné práci a zároveň se v noci učit cenné nové dovednosti, což je skvělé pro dospělé studenty.
  • Sestavte si široké portfolio projektů nebo webových aplikací, které předvedou své znalosti.
  • Získejte přístup ke kariérním službám Boot Camps, které vám pomohou při přechodu na vývoj webu nebo analýzu dat.

*Materiál obsažený v těchto kurzech se může změnit v důsledku poptávky trhu.

Tyto programy jsou nabízeny prostřednictvím Tecnológico de Monterrey ve spolupráci s edX.O edXedX, součást 2U Inc., spolupracuje s respektovanými univerzitami a organizacemi na poskytování inovativních školení založených na dovednostech komunitě více než 45 milionů studentů po celém světě, aby je podpořili v každé fázi jejich života a kariéry. edX poskytuje výcvikové tábory prostřednictvím pohlcující vzdělávací zkušenosti s odbornými službami a cennými zdroji. Od roku 2021 přijalo absolventy více než 6 700 společností, včetně více než 62 % z žebříčku Fortune 100.

Místa

  • Monterrey

    Avenida Eugenio Garza Sada Sur,2501 Sur, 64849, Monterrey

    Otázky