Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Sunway University Online

Sunway University Online

Sunway University Online

Úvod

Vítejte na Sunway University, jedné z předních malajských soukromých univerzit, která je přísně neziskovou institucí a věnuje se kvalitnímu vzdělávání, podpoře podnikání a výzkumu zaměřenému na klíčové globální problémy.

Univerzita má 5hvězdičkové hodnocení „vynikající“ od malajské vlády (v posledním hodnocení Setara) a je jednou z pouhých jedenácti univerzit v Malajsii, kterým byl udělen zvláštní status „Premier Digital Technology University“. Navázali jsme úzkou spolupráci s mnoha předními mezinárodními univerzitami včetně Harvardské univerzity a univerzit v Oxfordu a Cambridge. Někteří profesoři z posledně jmenovaného mají významné návštěvy a příležitostně přednášejí naší univerzitě a širší komunitě Sunway City prostřednictvím série veřejných přednášek Jeffrey Cheah Distinguished Speakers. Ty jsou pojmenovány po zakladateli Sunway City a univerzity Tan Sri Jeffrey Cheah, který je také předsedou Sunway Group, jednoho z předních malajských průmyslových konglomerátů a developerů Sunway City. Máme velmi úzký vztah s Lancaster University ve Spojeném království, což umožňuje našim studentům na mnoha programech, aby se také kvalifikovali na tituly Lancaster.

Naše vize

Být univerzitou světové třídy

Naše mise

Vychovávat všestranné jedince a věnovat se objevování, rozvoji, předávání a aplikaci znalostí, které splňují potřeby naší společnosti a globální komunity.

Naše víra

Sunway University bude plnit svou misi s důstojností a neochvějným odhodláním k dokonalosti, podnikání, profesionalitě, finanční soběstačnosti, inovaci, vzájemné úctě a týmovému duchu

Naše vzdělávací cíle

Studenti Sunway University budou:

  • stát se nezávislými, celoživotními studenty, kteří aktivně sledují znalosti a oceňují jejich globální aplikaci na ekonomický, politický, sociální a kulturní rozvoj
  • mít pravomoci a schopnost přispívat k rychle se měnícímu hospodářskému, sociálnímu a technologickému světu
  • rozvíjet silné vůdčí schopnosti a komunikační dovednosti
  • být připraveni na kariéru, která jim umožní vést produktivní, naplňující a smysluplný život
  • hodnotové integrity a stát se etickými, zodpovědnými, pečujícími a odpovědnými členy společnosti

Naše akademické programy zahrnují širokou škálu diplomů, bakalářských, magisterských a doktorských titulů. Nabízíme také několik krátkých kurzů. Všechny naše programy byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám průmyslu a poskytovaly optimální možnosti zaměstnání nebo dalšího studia. Mnoho našich studijních programů také vede k získání titulů na Lancaster University ve Velké Británii. Některé programy také zahrnují přípravu na odborné zkoušky určitých profesních organizací nebo výjimky z těchto zkoušek za účelem uznání profesního orgánu.

Žebříčky

Univerzita je relativně mladá podle globálních standardů, ale je již zařazena do top 2% univerzit na světě (QS World University Rankings). Ve vydání 2022 se Sunway University umístila mezi 18% nejlepších v žebříčku QS Asia University Rankings 2022 a byla zařazena mezi 150 nejlepších univerzit na světě do 50 let.

Místa

  • Petaling Jaya

    Jalan Universiti,5, 47500, Petaling Jaya

    Otázky