Keystone logo
Syracuse University

Syracuse University

Syracuse University

Úvod

Vysoká škola inženýrství a informatiky, založená v roce 1901, vybudovala živou komunitu lídrů s pověstí reagovat při plnění regionálních, národních a globálních potřeb. Naši studenty, učitele a absolventy spojuje náš „duch hledat“, protože aktivně usilujeme o inovativní řešení složitých nových výzev. Prostřednictvím špičkového výzkumu, kurikulárních inovací a multidisciplinární spolupráce řešíme výzvy, jako je ochrana našich kybernetických systémů, regenerace lidských tkání, poskytování dodávek čisté vody, sledování energeticky účinných řešení a zabezpečení dat v bezdrátových systémech.

Akreditace

Syracuse University je Národní bezpečnostní agenturou a ministerstvem pro vnitřní bezpečnost označena jako Centrum akademické excelence ve vzdělávání v oblasti informačního zabezpečení (CAEIAE) od roku 2001 a jako Centrum akademické excelence v oblasti výzkumu v oblasti informační bezpečnosti -R) od roku 2009.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Syracuse

    Syracuse, Spojené státy americké

Otázky