Keystone logo
Structuralia Magistr v inženýrství civilní infrastruktury
Structuralia

Magistr v inženýrství civilní infrastruktury

Online

1 Years

Španělština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4 490

Dálkové studium

Úvod

¿Por Qué Realizar Este Máster?

Získáte multidisciplinární a specializovanou znalostní základnu, abyste se stali odborným technikem v navrhování a výpočtech, stejně jako v plánování a výstavbě silnic.

Jste nadšení pro silnice, mosty a tunely? Chcete být odborným technikem v projektování a výstavbě lineárních infrastruktur? S Master of Civil Infrastructures bude odhalena a rozvinuta široká, rozsáhlá a intenzivní škála velmi důležitých teoreticko-praktických znalostí, které posílí schopnosti profesionálů, kteří vykonávají svou práci v rozvoji silnic a jejich infrastruktur.

Tento program je velmi zajímavý pro technické projektanty lineárních infrastruktur, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a přizpůsobit je realitě děl, a usnadnit tak jejich výstavbu. Ale také pro techniky, kteří jsou na místě, aby se ponořili do stavebních postupů probíhajících prací; znát kontrolní procesy dokončených prací, které jsou v provozu; zlepšit teoretické znalosti o navrhování a výpočtech, které jim pomáhají plánovat práce, navrhovat, navrhovat a vyvíjet zlepšení v projektech, které budují.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky