Keystone logo
© Eva Dang
Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Úvod

Objevte svou sílu. Dosažte své cíle. Vyjasnit znalosti

Stanmore School of Business je jednou z nejlepších on-line obchodních škol v Londýně. S více než desetiletou výukou a zkušenostmi s učením vytváříme obchodní praxi a měníme kariéru po celém světě. Naše akademická síla inspirovala autentickou a provokativní obchodní myšlenku, která posílila našim studentům k rozvoji skutečně inovativního přístupu v jedinečném akademickém prostředí.

Jsme oddaní vůdci s touhou po učení a závazkem k učení světové třídy. Naše rozmanité mezinárodní fakulty jsou vynikající vlivní odborníci, kteří vytvářejí bohaté znalosti a vedení tím, že kombinují nejlepší akademické a reálné dovednosti pro řešení problémů v reálném životě. Jsou věnovány pomoci studentům objevovat své silné stránky a myslet mimo krabici. Studenti využívají své odborné znalosti a zároveň se učí, jak mají pozitivní vliv na to, jak svět podniká.

Jsme významným subjektem v oblasti obchodních znalostí a dychtivě předjímáme předávání naší moudrosti dalším generacím. Naše je globální škola s globální ambicí. Poskytujeme inovativní vzdělávací zkušenost, která není vázána limity, což nám na oplátku přináší jedinečnou konkurenční výhodu.

Neustále hledáme nové způsoby, jak zlepšit a pokročit, abychom odráželi dynamický svět podnikání. Jsme plní nadšení, povzbuzení a pozitivity. Většina našich studentů magisterského studia pochází z jiných zemí než z Velké Británie a naši studenti oboru Executive Education pocházejí z více než 60 různých zemí. Zkušenosti s jedinečným akademickým prostředím a přístupem k silné celosvětové síti učitelů nadále vykopávají úspěšné lidi a kariéru po celém světě.

Místa

 • London

  85 Great Portland Street, London, W1W 7LT., W1W 7LT, London

  • UK Online

   UK Online, Spojené království

   Otázky