Keystone logo
Stanford University

Stanford University

Stanford University

Úvod

Stanfordské centrum pro výchovu ke zdraví, které je součástí Stanfordské medicíny, si klade za cíl posílit postavení globálních zdravotnických odborníků poskytováním přístupného učení, které využívá zkušeností a odborných znalostí Stanford University

SCHE si zastává přesvědčení, že vzdělání posiluje a zdravotní výchova zachraňuje životy.

O Stanfordském centru pro zdravotní výchovu

Stanford Center for Health Education (SCHE), součást Stanford Medicine, si klade za cíl podporovat zdravotníky na všech úrovních jak v USA, tak na celém světě. Poskytováním efektivního a efektivního školení se snaží zvýšit celosvětovou dostupnost erudovaných a vysoce kvalifikovaných poskytovatelů zdravotní péče, kteří jsou vybaveni ke zlepšení úrovně služeb v nejzranitelnějších oblastech světa a mají trvalý sociální dopad.

Stanfordské centrum pro zdravotní výchovu online krátké kurzy

Společnost SCHE vytvořila portfolio krátkých online kurzů, které zdravotnickým pracovníkům nabízejí lepší pochopení toho, jak mohou pečovat o duševní a fyzickou pohodu svých pacientů, a vytvářejí informovanější veřejnost. Kurzy poskytují holistický přístup ke zdraví, dotýkají se cvičení, výživy a duševního zdraví, s obsahem navrženým fakultou Stanfordského lékařského centra pro zdravotní výchovu.

Proč se učit online se Stanford Center for Health Education

Prostřednictvím spolupráce s GetSmarter, značkou 2U, Inc., je společnost SCHE schopna poskytovat vysoce kvalitní a poutavé vzdělávání související se zdravím pracujícím profesionálům po celém světě a zajistit tak největší možný dopad na globální výzvy v oblasti zdraví a wellness. Studenti mají přístup k digitálním aktivům, které odrážejí znalosti a odborné znalosti vážené fakulty Stanfordské medicíny, a také příležitost navázat kontakty s členy mezinárodního zdravotnického průmyslu. Díky flexibilnímu online vzdělávacímu modelu se tyto kurzy na částečný úvazek vejdou do rozvrhu i toho nejvytíženějšího studenta a přitom stále poskytují personalizovanou zkušenost s podporou a odbornou zpětnou vazbou.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Stanford

    Serra Mall,450, 94305, Stanford

    Otázky