Keystone logo
Stafford

Stafford

Stafford

Úvod

Stafford byl založen v roce 1993 ve Spojených arabských emirátech s jediným úmyslem poskytovat pomoc distančního vzdělávání podnikatelům na Blízkém východě k dosažení kvalitních mezinárodně uznávaných kvalifikací, které by je označily za seriózní manažery a zlepšily jejich kariéru.

Začínaje 7 studenty v roce 1993 o deset let později jsme zapojeni s průměrně 1000 studenty ročně s využitím distančního vzdělávání. Všichni jsou vážně zaneprázdnění zaneprázdnění manažeři dokazující světu, že chtějí uspět.

Stafford je zcela zaměřen na pomoc profesionálům na plný úvazek v podnikání s kvalitním distančním vzděláváním, aby urychlil svou kariéru prostřednictvím nezávislého studia.

Stafford pracuje na celém Středním východě a v Levantu a nabízí exekutivní MBA, doktoráty, BA, diplomy a další.

Jsme hrdí na náš závazek k akademickému a obchodnímu úspěchu našich studentů, naše vynikající vztahy s našimi univerzitami ve Velké Británii, naši integritu a vysokou kvalitu našich akademických a administrativních podpůrných pracovníků.

V průběhu let jsme sledovali, jak mnoho našich studentů šplhá po firemním žebříčku a dostáváme se na vrchol s jejich dodatečnými znalostmi prostřednictvím dálkového studia MBA a dalších kurzů, jako je doktorát a mistři. V důsledku MBA na dálkové studium studenti úspěšně otevřeli vlastní podniky nebo se stali řediteli nadnárodních společností. Někteří zcela změnili své profesní dráhy a získali uspokojení z vědomí, že jsou ve svých skutečných prvcích po letech v méně odměňující práci.

A nyní s více než 2000 absolventy profesionálů jako přáteli usilujeme o to, aby naše mise distančního vzdělávání pokračovala v další generaci studentů. Naše hrdost na naše studenty se zdvojnásobuje pokaždé, když se účastníme jejich promoce na samotné univerzitě.

Stafford-banner-partner-uk-universities" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/51/51687_51653_Stafford-banner-partner-uk-universities.jpg" alt="51653_Stafford-banner-partner-uk-universities" />

Místa

  • Dubai

    Dubai, Spojené arabské emiráty

    Otázky