We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
St. Stephen's University

St. Stephen's University

St. Stephen's University

Úvod

Hrdě nejmenší univerzita v Kanadě, svatého Štěpána University je premier univerzita svobodných umění, pouze přijetí do 30 studentů ročně. Věřit, že vzdělání se stane lépe v malé učící se komunity, ve kterém si každý může přispět, profesoři sdílet každodenní život se studenty, jak se ve skutečnosti se s nimi jako přátelé. V tomto jedinečném prostředí, vrozené schopnosti každého studenta může být uznána a prozkoumat, který je připravuje na kariéru, který se hodí, kdo jsou.

Studenti spolu žijí v bývalém hotelu v malém městečku v New Brunswick, účast na vaření a čištění společně, stejně jako studium a relaxaci. A celé dva výrazy, které cestovat po světě společně jako třída, Návštěva více než desítce zemí v Evropě a Asii.

Jádrem univerzity, zaměstnanci a fakulty jsou křesťané, což je Společenství starostlivý základ přijetí a začlenění. Studenti ze všech prostředí, duchovní perspektivy a etapy životní cesty jsou vítáni, bez náboženskými požadavky pro vstup nebo povinných praxí. Hodnoty SSU a má tuto různorodost, a chce být místem, kde se mladí lidé mohou být tím, kým ve skutečnosti jsou, a rostou v dospělosti v jejich intelektuální, duchovní, praktické, a relačních životů.

SSU nabízí vzdělání v humanitních, psychologie a mezinárodních studií. Všechny tituly poskytnout absolventům s flexibilitou myslí, mnohosti perspektiv a zvýšení kapacity pro inovace. SSU se zaměřuje na výuku žáků, jak přemýšlet, jak prezentovat argument, jak řešit problémy, a jak dobře se týkají různých lidí. Zaměstnavatelé líbit! SSU Zkušenosti otevírá svět možností buď pro další vzdělávání nebo placenou kariéru, přípravu studentů pro život a práci a pomáhat jim přijít na to, co chtějí dělat. Absolventi SSU pokračovali studovat nebo pracovat ve velké řadě oblastí, včetně následujících: arteterapie, podnikání, pomoci při katastrofách, vzdělávání, film, výtvarné umění, žurnalistiky, práva, správy, ministerstva, ošetřovatelské, politika, sociální práce, teologie a územní plánování.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Saint John

    8 Main Street St. Stephen, E3L 3E2, Saint John

Otázky