Keystone logo
© University Building: CB-RACK: Fotografie
SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

Úvod

Pomůžeme vám dosáhnout vašich cílů

S námi získáte přesné kompetence a dovednosti potřebné pro vaše další kroky. Aktivně vás vedeme a podporujeme během vaší cesty a pomáháme vám, kdykoli to bude potřeba. Naše vášeň nás žene k tomu, abychom vám pomohli vyniknout ve studiu i v každodenním životě a umožnili vám vydat se úspěšně a bez starostí na vaši jedinečnou cestu.

O nás

Státem uznávaná SRH Fernhochschule – The Distance Learning University se specializuje na možnosti online studia, které vyhovují pracujícím profesionálům. Jako lídr kvality v oblasti distančního vzdělávání vyvinula univerzita model studia, který nabízí maximální flexibilitu a zaručuje vynikající služby. Náš inovativní online kampus (E-Campus) slouží jako centrum pro vaše studium, které vám umožní uspět kdekoli a kdykoli vám to vyhovuje, a zároveň spravovat práci, trénink, rodinu nebo sportovní závazky současně.

Naše univerzita nabízí výběr z 51 bakalářských a magisterských online programů a také více než 60 univerzitních certifikátů. Na 21 místech jsou k dispozici volitelné prezenční kurzy a zkoušky. V současnosti je na největší univerzitě ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko, která byla v roce 2023 popáté zvolena nejoblíbenější německou univerzitou pro dálkové studium, zapsáno více než 9 000 studentů.

Jako systémově akreditovaná univerzita s trvalým státním uznáním uděleným spolkovou zemí Bádensko-Württembersko jsme držiteli pečeti kvality Německé akreditační rady. Všechny studijní programy a certifikační kurzy získaly státní akreditaci.

Přeneseme vás na další úroveň

Na SRH Distance Learning University nabízíme studijní program přizpůsobený vašim jedinečným potřebám, poskytuje flexibilitu a individualizovanou podporu, která se přizpůsobí vašim životním okolnostem. Jako váš osobní průvodce stojíme po vašem boku na každém kroku, vedeni naší vášní pro váš úspěch.

Místa

  • Riedlingen

    Kirchstraße,26, 88499, Riedlingen

Otázky