Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Spalding University Online

Spalding University Online

Spalding University Online

Úvod

Připojte se k naší misi sloužit ostatním

Naším posláním je víc než slova na papíře. Žijeme to. Sdílíme to. Jsme na to hrdí. Jako online student univerzity Spalding, zveme vás, abyste se ujali naší mise a sloužili ostatním s vámi do světa.

Spalding University je různorodá komunita studentů, která se věnuje uspokojování potřeb doby v tradici Nazaretských sester charity prostřednictvím kvalitních vysokoškolských a postgraduálních liberálních a profesionálních studií, zakotveno v duchovních hodnotách, s důrazem na službu a podporu míru a spravedlnosti.

Proč Spalding?

Rozmanité. Včetně. Soucitný.

Připojte se k naší rozmanité komunitě lidí, kteří se od sebe zásadně liší, ale mají stejné cíle, jak se učit, rozvíjet a provádět tradici sloužit druhým se soucitným duchem.

Servis ostatním

Ponořte se do mnoha příležitostí, které nabízíme sloužit druhým a konat dobro.

Soucit v akci

Staňte se součástí první instituce na světě certifikované jako Soucitná univerzita.

Řízený misí. Soucitný.

Spalding University Online je domovem pro studenty všech věkových skupin, ze všech oblastí života, kteří se scházejí, aby získali pokročilý titul, aby zlepšili svůj život a životy druhých. Zveme vás, abyste se připojili k naší rozmanité komunitě lidí, kteří se od sebe zásadně liší, ale sdílejí stejné cíle: učit se, růst a plnit poslání Spalding sloužit druhým se soucitným duchem

Spalding University je první certifikovaná soucitná univerzita na světě v Chartě soucitu, mezinárodní, mezináboženská koalice organizací a jednotlivců věnovaná vytváření spravedlivé ekonomiky a mírové globální komunity.

Místa

  • Louisville

    South 4th Street,901, 40203, Louisville

    Otázky