Keystone logo
Southern Cross University

Southern Cross University

Southern Cross University

Úvod

Fakta, čísla, žebříčky a ceny

Southern Cross University je progresivní, mladá a propojená regionální výzkumná univerzita, se živými areály v severním Novém Jižním Walesu a jižním Gold Coast. Nabízíme vysokoškolské a postgraduální tituly a mnoho z nich je k dispozici v dynamickém online formuláři. Ať už studujete na on-campus, on-line nebo obojí, nabízíme vzrušující, moderní a vysoce kvalitní učební zkušenosti.

Proč SCU?

Times Higher Education Mladé univerzitní hodnocení 20leté, progresivní a spravedlivé 23 let - Southern Cross University je jednou z nejlepších 100 univerzit Asie a Tichého oceánu a jedna z 50 nejlepších univerzit na světě .

Naše současné kampusy s účelově vybudovanými nejmodernějšími zařízeními se nacházejí na východním pobřeží Austrálie, na pobřeží Gold Coast v Queenslandu a v Lismore a Coffs Harbour v New South Wales. Všechny jsou jedinečné oblasti proslulé svou přirozenou krásou a ekologickou rozmanitostí, poskytující živoucí laboratoře pro učení a kreativní náboje pro umělecké úsilí.

Pobočkové areály v Sydney, Melbourne a Perth jsou provozovány ve spolupráci s EduCo jménem Southern Cross University . Univerzita také provozuje hotelovou školu Sydney a Melbourne ve spolupráci s firmou Mulpha Australia. Rovněž poskytujeme diplomy s spolupracovníky v Číně, Papui-Nové Guineji a na Novém Zélandu.

Máme rozsáhlou a rozmanitou škálu kurzů k dispozici online, nabízející interaktivní a ponořující výukové zkušenosti všude tam, kde jsou naši studenti.

Ať už studujete na on-campus, on-line nebo obojí, nabízíme vzrušující, moderní a vysoce kvalitní učební zkušenosti.

Zaměřujeme se na přípravu absolventů, kteří jsou připraveni na kariéru, na světové úrovni a digitálně gramotní, a kteří zažívají akademické prostředí, které je charakteristické pro osobní přístup.

Univerzita se silně zaměřuje na průmyslovou a komunitní spolupráci za účelem dosažení zapojení do výuky a výsledků výzkumu.

Toto spojení spočívá v tom, že Southern Cross University vede 13 milionů dolarů národního pilotního programu pro zemědělství, který spolupracuje se sdruženími družstev Severní řeky a australskou vládou. Univerzita také představila významné nové centrum výzkumu organických látek s oddělením primární výroby v NSW.

V poslední zprávě o excelence v oblasti výzkumu pro Austrálii dosáhla Southern Cross vynikajících hodnocení "na světové úrovni" nebo výše ve 24 výzkumných oborech. V devíti oblastech výzkumu byla univerzita hodnocena na nejvyšší možné klasifikaci "nad úrovní světové úrovně". To bylo dosaženo v oblastech geochemie, oceánografie, environmentální vědy a managementu, zoologie, zemědělských a veterinárních věd, produkce plodin a pastvin, lesních věd, ošetřovatelství, doplňkové a alternativní medicíny.

Campuses

Southern Cross University je pulzující, moderní australská univerzita s krásnými areály na pobřeží Gold Coast, Lismore a Coffs Harbour.

Sydney, Melbourne a Perth pobočky (mezinárodní studenti)

Southern Cross University pobočky v Sydney, Melbourne a Perth mají výhodnou polohu v centrálních obchodních obvodech.

Studium na SCU v Sydney, Melbourne nebo Perth dává zahraničním studentům příležitost absolvovat vysokoškolské nebo postgraduální studium ve třech z nejživějších měst na světě. Southern Cross University spolupracuje se společností EduCo Sydney Branch Pty Ltd na provozování poboček SCU Sydney, Melbourne a Perth.

Místa

 • Coffs Harbour

  Hogbin Dr, Coffs Harbour, 2450, Coffs Harbour

 • Bilinga

  Gold Coast Southern Cross Drive,, 4225, Bilinga

  • Melbourne

   Melbourne Campus 108 Lonsdale St, 3000, Melbourne

   • Lismore

    Military Road, East Lismore, 2040, Lismore

    • Perth

     Perth Campus 297 Hay Street, East Perth, 6004, Perth

     • Sydney

      Sydney Campus Level 2, 84-86 Mary St, Surry Hills, 2010, Sydney

      Otázky