Keystone logo
Saint Mary's University of Minnesota Online Certifikát řízení neziskové organizace
Saint Mary's University of Minnesota Online

Certifikát řízení neziskové organizace

Winona, Spojené státy americké

12 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Online certifikát pro neziskové organizace online z University of Saint Mary's v Minnesotě vás připravuje na zahájení nebo rozvoj vaší kariéry v neziskovém sektoru. Je nabízen ve flexibilním formátu, který obsahuje 100% online výuku. Tento program absolventských certifikátů vám umožní zachovat vaše současné pracovní závazky, když získáte specializované pověření pro trvalý úspěch. Je určen pro pracující dospělé a může být dokončen za jeden rok.

Učební plán zaměřený na kariéru poskytuje úvod do neziskového řízení, včetně kurzů v oblasti řízení, zapojení a spolupráce v komunitě, psaní grantů a finančního řízení a řízení lidských zdrojů. Dozvíte se od odborné fakulty, která do online učebny přináší příslušné zkušenosti. Kredity, které získáte, lze také připsat na magisterský titul od Saint Mary's.

Tento cenově dostupný certifikát zaměřený na kariéru vás školí, abyste mohli efektivně spolupracovat se zúčastněnými stranami, dobrovolníky a dalšími zaměstnanci, abyste měli pozitivní dopad a splnili organizační cíle. Absolventi tohoto programu mají znalosti a zkušenosti, které mohou aplikovat na celou řadu komunitních a sociálních služeb, včetně rolí, jako je fundraisingový manažer, koordinátor komunitních kontaktů, programový ředitel a další.

O Škole

Otázky