Keystone logo
Saint Mary's University of Minnesota Online

Saint Mary's University of Minnesota Online

Saint Mary's University of Minnesota Online

Úvod

Univerzitní studijní programy Univerzity Minnesoty v Saint Mary's

V společnosti Saint Mary's jsme hrdí na to, že nabízíme online bakalářské a postgraduální studium, které mají doplnit plány pracovních dospělých, jako jste vy. Získejte dostupné a pohodlné vzdělání od špičkové univerzity, která je založená na aplikacích v reálném světě.

Dlouhá historie inovací společnosti Saint Mary's v oblasti vzdělávání vychází z našeho systému řízení učení na iPadu, který umožňuje učit se na cestách. Náš závazek k naší lasallianské katolické tradici neustálého učení, etiky a prosazování společného dobra přetrvává. Prostřednictvím našich on-line programů usilovně pracujeme na tom, abychom studenty povzbudili k tomu,

Vezměte učebnu s sebou

Objevte náš revoluční systém řízení učení na iPadu, který dává výuku na dosah ruky. Jako student v našich on-line programech obdržíte iPad nabitý naší učební platformou, která se bude používat během trvání programu.

  • Bezproblémově přístup ke svým materiálům
  • Drž se se svými spolužáky a fakultou, ať jste kdekoli
  • Rozvíjet dovednosti mobilních technologií, které zaměstnavatelé oceňují

Získejte praktické vzdělávání zaměřené na kariéru v podporujícím online prostředí orientovaném na studenty. Zjistěte více o univerzitě Saint Mary a historii vzdělávací inovace.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Winona

    700 Terrace Heights , 55987-1399, Winona

Otázky