Keystone logo
Southwest Minnesota State University Bakalář umění v angličtině
Southwest Minnesota State University

Bakalář umění v angličtině

Marshall, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Dálkové studium

Úvod

Rozvíjejte své písemné a komunikační dovednosti a připravte se na úspěšnou kariéru s online bakalářským titulem v angličtině z Southwest Minnesota State University . Vyberte si důraz na tvůrčí psaní nebo literaturu, abyste sladili své studium s vašimi osobními a profesními zájmy a dokončete svůj titul za dva až čtyři roky.

Tento 100% online program vám umožní rozšířit vaši síť a spolupracovat s kolegy a zároveň se učit ve flexibilním formátu. SMSU je členem Asociace spisovatelů a programů psaní a navrhla kurikulum BA v angličtině tak, aby zdůraznilo rozmanité dovednosti, které dnešní profesionální spisovatelé potřebují. Kromě povinných kurzů literatury, teorie, gramatiky a dalších dokončíte volitelné předměty.

Malá velikost tříd umožňuje personalizované učení a naše odborná fakulta vám během programu nabídne vedení a mentorství, abyste zajistili váš úspěch. Dozvíte se o procesu publikování a dokončíte závěrečný projekt, který zahrnuje nezávislou studii literatury nebo projekt psaní. Všichni studenti absolvují s portfoliem prací, aby zdůraznili své dovednosti zaměstnavatelům. Mezi možné profesní dráhy patří komunikace, copywriting, publikování, žurnalistika a další.

O Škole

Otázky