Keystone logo
SIT Graduate Institute Doktorát v oboru udržitelnost – PhD (online)
SIT Graduate Institute

Doktorát v oboru udržitelnost – PhD (online)

Online

4 Years

Angličtina

Poloviční úvazek

31 Jan 2025

May 2025

USD 79 500

Dálkové studium, Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Objevte se jako inovativní lídr v oblasti udržitelnosti s cílem řešit sociálně-ekologickou odolnost, změnu klimatu, nedostatek vody, nedostatek potravin, environmentální politiku, ekonomickou spravedlnost a další.

Proč doktorát v oboru udržitelnost ze sedu?

Studenti doktorského studia v oboru udržitelnost, vyvinutý pro profesionály pracující na vytvoření udržitelnější budoucnosti, budou zkoumat sociální, ekologické, technické a politické dimenze udržitelných transformací, vztah vědy a společnosti při prosazování udržitelnější budoucnosti a nové a inkluzivní přístupy ke komunitě. řešení problémů a udržitelný rozvoj.

Tento online program je doplněn dvěma 10denními mezinárodními pobyty v průběhu čtyř let studia na částečný úvazek. Během prvního ročníku pobytu se studenti ponoří do Lisabonu v Portugalsku, majáku pokroku v inovacích obnovitelných zdrojů energie, ochraně moří a udržitelnosti. Během druhého ročníku pobytu studenti přecházejí od teorie k praktickému zkoumání prostřednictvím jedinečných případových studií v tanzanském souostroví Zanzibar, které je v čele iniciativ modré ekonomiky.

Studenti budou rozvíjet dovednosti v oblasti výzkumu, organizačního vedení, rozvoje politik a komunikace, aby přispěli ke zmírnění změny klimatu, zastávali se sociální spravedlnosti a inovovali udržitelné obchodní postupy pro ekonomickou prosperitu. Absolventi programu budou připraveni vést skupiny mnoha zúčastněných stran, protože budou efektivními komunikátory v politických kruzích, akademických a organizačních kontextech a populární vědě.

Globální fakulta SIT přináší zkušenosti s výukou a mentorstvím a aplikovanou prací v mnoha aspektech udržitelnosti, od integrativní ochrany, změny klimatu, potravinové bezpečnosti, environmentálního řízení a udržitelného podnikání a technologií. Díky globální síti SIT a dlouhé historii zážitkového učení získají studenti jedinečnou globální perspektivu, kterou mohou uplatnit ve své kariéře.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy