Keystone logo
© BIMM University
ShippingCollege

ShippingCollege

ShippingCollege

Úvod

Globální kvalifikace pro globální pozice

Shipping College je globální vysoká škola s kancelářemi v Londýně.

Nabízíme globální kvalifikace pro globální pozice .

Vstupte do vzrušujícího světa lodní dopravy, spedice, logistiky a nadnárodního obchodu prostřednictvím našich mezinárodních webových kurzů.

Naše kurzy vám poskytnou praktické znalosti pro další kariéru nebo pro vstup do světa globálního obchodu v pohodlí domova či kanceláře.

Naši specializovaní lektoři jsou vysoce kvalifikovaní ve svých oborech s více než 20letou praxí.

Každému studentovi je přidělen osobní e-Tutor, který jim má pomáhat při studiu.

proč nás vybrat

1. Naše kurzy

Kurzy jsou přizpůsobeny a přizpůsobeny vašim potřebám a životnímu stylu a jsou té nejvyšší kvality. Naše kurzy jsou praktické a snadno pochopitelné a implementovatelné v pracovním prostředí. Váš online kurz je zprostředkován vaším osobním e-lektorem a váš e-lektor vám každý týden zasílá osobní plán kurzu, který vám pomůže splnit váš studijní plán.

2. Úspěchy našich studentů

Naši studenti pokračují v dosahování svých osobních obchodních cílů tím, že obohacují svou znalostní základnu prostřednictvím našich kurzů. To jim dává sebevědomí k tomu, aby pokračovali ve svých kariérních ambicích a urychlili svůj kariérní postup.

3. Globální akreditace a členství

Naše kurzy jsou akreditovány a uznávány World Shipping Institute www.worldshippinginstitute.com. ShippingCollege je ve Spojeném království Register Learning Providers (UKRL).

4. Unikátní učební prostředí

Naše jedinečné vzdělávací prostředí na ShippingCollege vám umožňuje naplnit vaše vzdělávací ambice a udělat to ve vašem čase a svým tempem. To by bylo v pohodlí vašeho domova nebo kanceláře, kde máte snadný online přístup k našim modulům. Jsme přístupní všem studentům po celém světě.

5. Naše e-Campus a globální síť

Studenti mají nepřetržitý přístup k informacím prostřednictvím našeho online kampusu, přístupu k našemu portálu kurzů a knihovně. Nedávno jsme přidali studentské fórum pro dotazy a networking. Budete součástí globální sítě, kterou jsme vytvořili prostřednictvím našeho online Studentského fóra.

6. Školení profesionálů

Naši autoři kurzů jsou mezinárodní odborníci s více než 20 lety zkušeností v tomto specializovaném odvětví. Jsme uznáváni jako profesionálové v oblasti školení. Naše profesionální licence, asociace a členství nám pomáhají udržovat kontakt s komunitou lodní dopravy, stejnou komunitou dopravců, kterou trénujeme, abyste se připojili nebo pomohli vašemu růstu v ní.

Naše poslání a vize

Naučit se je více zmocnit než se učit

Naše mise

Posláním společnosti ShippingCollege je poskytnout studentům dynamické vzdělávání založené na excelenci a flexibilitě, které vytváří trvalou hodnotu a význam pro vyvíjející se kariéru.

Naučit se je více zmocnit než se učit, proto se zaměřujeme na prakticky aplikovatelné znalosti. Dovedeme dovednosti ve snaze o dosažení příslušných výsledků.

Naše vize

ShippingCollege bude uznávaným lídrem ve vývoji on-line vzdělávání pro námořní dopravu, zúčtování a spedici a globální logistiku.

Žít naše hodnoty

Naše poslání dosahujeme tím, že žijeme naše hodnoty, abychom dosáhli nejvyšší úrovně:

 • Respekt: ShippingCollege fakulty a zaměstnanci mají nejvyšší respekt pro sebe, naše studenty, naše komunity a naše životní prostředí.
 • Inovace: Vážíme si nových, životaschopných nápadů a důsledně je podporujeme, abychom zajistili, že obsah kurzu je relevantní a poutavý.
 • Servisně orientované: Prostřednictvím výuky a poradenství sloužíme potřebám našich studentů se znalostmi a dovednostmi, dáváme ostatním před sebe.
 • Týmová práce: Podporujeme se navzájem a dosahujeme více, než je možné individuálně.
 • Bezúhonnost: Naše osobní a profesionální chování se řídí čestností, etikou a svědomím.

Dosažení našeho cíle

Naším cílem je předávat znalosti a dovednosti, které pomáhají studentům dosáhnout jejich snů. Děláme školení přístupné, stimulující a pohodlné pro dychtivé mysli na celém světě.

Věnováno dodržování účelu a hodnot společnosti ShippingCollege , naší fakultě:

 • Usiluje o neustálou obnovu a inovaci
 • Vytváří participativní a kolaborativní kulturu
 • Zapojuje se do pokračujícího akademického a profesního rozvoje
 • Hodnotí rozmanitost a podporuje respektování příspěvků ze všech kultur
 • Podporuje úspěch a kvalitu

Kvalita služeb a flexibilita studijních možností

 • Poskytování flexibilního obsahu kvalitního kurzu, který je prakticky vyžadován v daném oboru.
 • Zaměření na zvládnutí praktických dovedností a technik
 • Poskytování on-line kurzů pro flexibilní přístup k učení

Kvalita služeb

Někdo si může myslet, že kvalita služeb by měla být viditelná příprava, prostředí třídy, základní hygiena, velikost třídy nebo dobře připravená struktura kurzu.

Myslíme si však, že skutečnou kvalitou služeb jsou neviditelné kvality – schopnosti lektorů, štědrost podpory a péče a srdce školy pro studenty, i když tyto dvě vlastnosti by měly být v rovnováze.

Na ShippingCollege dodáváme na tyto neviditelné vlastnosti.

Flexibilita studijních možností

Naše flexibilní metoda výuky dokazuje naši péči a podporu našich studentů a studentů.

Osobní e-instruktoři, kteří chápou a poslouchají své studenty.

Naše pochopení, že naši studenti často pracují na plný úvazek a vyžadují flexibilitu a porozumění při dosahování svých cílů.

Místa

 • UK Online

  ShippingCollege Suite 19411 20-22 Wenlock Road London, N1 7GU, UK Online

  Otázky