Keystone logo
© Domus Academy
Selinus University Business School

Selinus University Business School

Selinus University Business School

Úvod

Vítejte v Selinus Business School

Certifikujeme vůdce, kteří dělají změny v obchodním světě

Naše institucionální práce je věnována certifikaci získaných manažerských dovedností a předchozím studiím pro profesionální použití z pohledu mezinárodní práce. Selinus University Business School je nezávislá distanční online vysokoškolská korporace nabízející flexibilní liberální a globální studia na univerzitní úrovni pro bakalářské obchodní řízení (BBA), magisterské obchodní administrativy (MBA), doktorské obchodní administrativy (DBA) ve všech oblastech. podnikání a managementu.

Bakalářské, magisterské a doktorské certifikáty a diplomy vydané Univerzitou Selinus po ukončení závěrečné práce jsou profesionální a mezinárodní certifikáty a diplomy vydané centrem Roseau Walley prostřednictvím Uniselinus Europe se sídlem v Londýně, která je držitelem licence na celosvětovou distribuci Selinus Učební osnovy univerzity. Vyznamenání se uděluje na základě získaných kreditů a ve vztahu k validaci studijních programů, jakož i na základě doporučení lektorů o místních areálech, kde byly kredity získány.

Naše programy vyhrazené pro manažery, podnikatele a profesionály zaměřené na rozvoj jejich profesionální kariéry jsou založeny a jsou plně kompatibilní s mezinárodními vzdělávacími systémy. Pokyny, na které odkazuje naše obchodní škola, jsou ekvivalentem minimálně 5 let odborné praxe v konkrétní oblasti řízení, ve které kandidát působí.

Kompatibilita a dovednosti odpovídající studijním plánům uchazeče se posuzují prostřednictvím přísného procesu ověřování a hodnocení životopisu, součtu jeho dovedností a hodnoty jeho závěrečné práce.

089 focení / Pixabay

Kariérní vyhlídky

Naše studijní programy jsou certifikovány kariérou a nabízejí uchazečům s prokázanou praxí nejméně 5 let příležitost získat prestižní BBA, MBA nebo DBA v oboru Business Administration v oboru souvisejícím s jejich profesními zkušenostmi. Uchazeči musí prostřednictvím rigorózní, originální a kvalifikované závěrečné práce prokázat, že jejich znalosti v oboru Business Administration splňují mezinárodní akademické standardy ve vztahu k požadované akademické disciplíně.

Naši studenti se zaměřují na širokou škálu odborných předmětů a mají dlouholeté zkušenosti a jsou vybaveni dovednostmi a znalostmi nezbytnými pro úspěch v dnešní globální ekonomice a jsou připraveni na širokou škálu profesního rozvoje a profesních příležitostí.

Studijní programy Selinus Business Schooll jsou vynikající volbou pro manažery, podnikatele a profesionály, kteří si přejí, aby se jejich profesní prestiž zvýšila na dnešním trhu práce. Důsledné hodnocení našich poradců, kompetence školitelů pro udělení akademického titulu je zárukou vysoké profesionality a může být velmi důležitá, ne-li rozhodující, v soukromé oblasti liberálních studií.

Mezinárodní titul SBS by se měl časově shodovat s perspektivou kariérního postupu na vedoucí pozice v národních a nadnárodních společnostech a organizacích.

Místa

 • London

  Uniselinus Europe LTD 71-75 Shelton Street, WC2H 9JQ, London

  • Ragusa

   Uniselinus Europe Networking University srl Via Roma, 200 – 40122, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Selinus University of Science and Literature SA Via Espana, Delta Bank Building 6th floor 604D, , Panama City

    Otázky