Keystone logo
SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

Úvod

SDA Bocconi School of Management, založená v roce 1971 jako postgraduální obchodní škola milánské univerzity Bocconi, je přední mezinárodní obchodní školou v Itálii a patří mezi nejrenomovanější evropské instituce.

Učte se online s SDA Bocconi School of Management

Již více než 50 let je SDA Bocconi průkopníkem v oblasti manažerských školení na světové úrovni. Posláním školy, založené na hodnotách podnikatelské síly, akademické excelence a dlouholeté tradice, je pomáhat dnešním profesionálům prosperovat na stále nepředvídatelnějším globálním trhu.

O SDA Bocconi School of Management

SDA Bocconi vybavuje vedoucí firmy po celém světě k řešení nejnáročnějších světových výzev podporou špičkových znalostí, manažerské kultury a inovací napříč svými výkonnými programy, výzkumnými laboratořemi a znalostními středisky.

SDA Bocconi je jednou z mála elitních obchodních škol, které získaly „trojitou korunu“ nejprestižnějších světových mezinárodních akreditací (AMBA, AACSB a EQUIS). Je to také jediná italská instituce, která se objevuje ve všech hlavních globálních žebříčcích obchodních škol, včetně žebříčků Financial Times, Forbes, Bloomberg Businessweek a The Economist.

[Přečtěte si více na webu SDA Bocconi School of Management]

Online programy SDA Bocconi

Rozmanitá sada online programů SDA Bocconi zahrnuje řadu požadovaných obchodních témat, která jsou relevantní pro dnešní profesionály zaměřené na budoucnost. Patří mezi ně obchodní základy, řízení prodeje, blockchain a udržitelná móda. Každý program integruje jedinečnou kombinaci prakticky orientovaného učení a nejnovějšího vědeckého výzkumu a vybavuje účastníky dovednostmi potřebnými k úspěšnému vedení korporací, nevládních organizací a neziskových organizací zítřka.

Proč se učit online s SDA Bocconi

SDA Bocconi spolupracuje se společností GetSmarter, značkou 2U, Inc., aby přinesla svůj transformativní, praxí vedený výzkum a učení nové generaci vedoucích firem. Se zaměřením na klíčové kompetence, jako je kreativní myšlení a inovace, účastníci programu posílí svou schopnost eticky vést své organizace k udržitelné ziskovosti. Manažeři a lídři budou moci získat dovednosti připravené na budoucnost pro procházení převratných změn, vybudovat dynamickou globální síť a získat oficiální certifikát o absolvování od SDA Bocconi jako potvrzení svých rozšířených strategických znalostí.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

  • Milan

    Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

    Otázky