Keystone logo
© SBCC
Santa Barbara City College

Santa Barbara City College

Santa Barbara City College

Úvod

Santa Barbara City College (SBCC) Mezinárodní studenti vždy hráli zásadní roli v životě Santa Barbara City College . Santa Barbara City College vítá zahraniční studenty a povzbuzuje je, aby využívali všech služeb poskytovaných Student Support Services a zaměstnanci International Student Support Program (ISSP). Santa Barbara City College se nachází v Santa Barbaře v Kalifornii, známé také jako Americká riviéra. Santa Barbara City College se nachází pouhých 100 kroků od pláže a nabízí jeden z nejkrásnějších kampusů v zemi. Nachází se mezi Tichým oceánem a pohořím Santa Ynez, v blízkosti světového hlavního města zábavního průmyslu, Los Angeles na jihu, San Francisca na severu a Las Vegas na východě. 283 slunečných dnů a jeho jedinečná poloha nabízí spoustu aktivit po celý rok. Zaměstnanci kanceláře International Student Support Program se snaží poskytnout zahraničním studentům příležitost těžit z vysoce kvalitních akademických osnov a také z intelektuálně stimulujících a zábavných společenských a mimoškolních aktivit. Zahraniční studenti se mohou zapsat na Santa Barbara City College aby si zlepšili své znalosti anglického jazyka prostřednictvím programu Angličtina jako druhý jazyk (ESL) nebo dokončit přidružený titul, osvědčení o úspěchu nebo diplomu nebo ocenění kompetence nebo oddělení prostřednictvím akademického programu. Absolvování Gap year (na jeden rok nebo semestr) nebo zápis do jiné americké instituce na Santa Barbara City College jsou také možností pro zahraniční studenty. Santa Barbara City College nabízí 250stupňové programy, 80 certifikátů a 28 plně online programů, titulů a certifikátů. Santa Barbara City College , která byla 3 roky po sobě vybrána jako #1 Value Community College a získala také Aspenovu cenu za excelenci Community College, je skvělou volbou pro zahraniční studenty z akademického i finančního hlediska.

Naše vize

Santa Barbara City College usiluje o vybudování společensky uvědomělé komunity, kde znalosti a respekt umožňují jednotlivcům změnit náš svět.

Naše mise

Jako vysoká škola veřejného společenství věnovaná úspěchu každého studenta. . .

Santa Barbara City College vítá všechny studenty. Vysoká škola poskytuje studentům rozmanité vzdělávací prostředí a příležitosti, jak obohatit svůj život, pokročit ve své kariéře, dokončit certifikáty, získat přidružené tituly a přenést se do čtyřletých institucí.

College je odhodlána podporovat spravedlivou, inkluzivní, respektující, participativní a podpůrnou komunitu oddanou úspěchu každého studenta.

Naše základní principy

Základní zásady Santa Barbara City College řídí všechny aspekty výuky, organizace a inovací:

 • Politiky, postupy a programy zaměřené na studenty
 • Participační řízení
 • Psychologicky a fyzicky podporující prostředí
 • Volná výměna názorů mezi různými studenty
 • Snaha o dokonalost ve všech vysokých školách.

Naše charta

Cíle a základní principy Santa Barbara City College ctí náš závazek k duchu a záměru základního rámce Kalifornských vysokých škol, jak je popsáno v Kalifornském vzdělávacím zákoníku §66010.4:

 • Primární poslání: Akademická a odborná výuka na nižší úrovni divizí; posílení hospodářského růstu a globální konkurenceschopnosti v Kalifornii prostřednictvím vzdělávání, odborné přípravy a služeb.
 • Základní a důležité funkce: nápravná instrukce, ESL, instrukce pro dospělé nekreditové (v oblastech definovaných jako zájmy státu) a služby podpory studentů.
 • Autorizovaná funkce: Kurzy služeb ve Společenství.

Přijímací řízení

Požadavky na přijetí

Než se přihlásíte, ujistěte se, že splňujete tyto požadavky na přijetí:

 • Všichni žadatelé musí mít ekvivalent 2,00 US GPA nebo vyšší. Středoškolský diplom není vyžadován pro studenty, kteří jsou starší 18 let.
 • Všichni žadatelé musí být starší 17 let k datu zahájení prvního semestru. Studenti, kteří jsou mladší 18 let, musí před datem zahájení programu předložit kopii níže uvedených „malých formulářů“ a kopii svého středoškolského diplomu.
 • Požadavek na znalost angličtiny pro přijetí do akademického programu. Existuje několik možností, jak splnit naše požadavky (např. výuka, jazyková škola, standardizované testy atd.). Nepožadujeme TOEFL/IELTS.
 • Přestupní studenti z jazykových škol v USA musí mít 80% nebo vyšší docházku v jazykové škole a splnit jeden z požadavků na znalost angličtiny.
 • Dostatek finančních prostředků na odhadované náklady na studium.

Termíny přihlášek

Zimní semestr

Aplikace se otevírá v lednu 2023!

Termíny:

1. června pro nové studenty

15. června pro přestupové/aktuální studenty F-1 v USA

Jarní semestr

15. října pro nové studenty

1. listopadu pro přestupové/aktuální studenty F-1 v USA

Letní zasedání

Summer Session 2023 je otevřen pouze pro studenty přecházející z jiné americké instituce.

1. dubna

Vízové požadavky

Současní studenti F-1 v USA

Pokud přecházíte do SBCC z jiné školy v USA, proveďte výše uvedené kroky a nahrajte do své online přihlášky následující dodatečné dokumenty:

 • Kopie víza F-1
 • Formulář příjezdu/odjezdu I-94 – Na odkazu klikněte na „Získat nejnovější I-94“.
 • Kopie I-20
 • Ověření statusu – studenti musí být „ve stavu“. Poradce ve vaší současné instituci bude muset tento formulář ověřit a podepsat.

Po podání žádosti

 • Žádosti pro jaro 2023 začneme zpracovávat do 1. září. Po 1. září budou žádosti zpracovány do 3 týdnů od data odeslání kompletní žádosti. DŮLEŽITÉ: Přihlášky musí obsahovat osobní e-mailovou adresu studenta v přihlášce.
 • Přijatým studentům bude zaslána nabídka přijetí, I-20 a pokyny k registraci e-mailem.
 • Formulář I-20 je dokument pro nepřistěhovalce, který budete potřebovat k žádosti o studentské vízum F-1 na americkém velvyslanectví nebo konzulátu ve své domovské zemi.

Stipendia a financování

Santa Barbara City College nabízí svým současným, přestupujícím a nově příchozím studentům širokou škálu stipendií.

Zapsaní studenti se mohou přihlásit jednou ročně v únoru. V případě udělení jsou peníze vypláceny na následující akademický rok ve dvou částech: polovina v podzimním semestru a polovina v jarním semestru. Částky se pohybují od velmi malých: 100-750 USD a větších 1000-2500 USD s určitými odchylkami mezi

Žebříčky

SBCC se zařadila mezi nejlepší vysoké školy pro přidružený titul podle platového skóre

Dne 28. ledna 2020 vydala společnost Optimal (dříve SR Education Group) GradReports, porovnávající platy více než 4,6 milionů absolventů vysokých škol, aby určila platové skóre pro více než 885 vysokoškolských titulů. Skóre pak bylo použito k hodnocení nejlepších vysokých škol v USA pro rok 2021 na úrovni přidruženého, bakalářského a magisterského studia. Santa Barbara City College s potěšením oznamuje, že se umístila na 11. místě v kategorii Best Associate Degrees

Poskytování dostupnosti platových skóre přichází ve vhodnou dobu pro potenciální studenty, kteří zvažují své možnosti, protože vysokoškolské vzdělávání bylo radikálně změněno COVID-19. Ekonomický dopad pandemie umocnil potřebu analýzy nákladů a přínosů při studiu na vysoké škole, zejména ve stínu již hrozící dluhové krize studentů.

Minulý rok vytvořil atmosféru obrovského finančního napětí a nejistoty, řekl generální ředitel společnosti Optimal Sung Rhee, a nyní více než kdy jindy potřebují studenti a jejich rodiny data, která prokazují výsledky výdělků a umožňují jim plánovat budoucnost a také cítit jistotu ve svých rozhodnutích.

Platové skóre GradReports je založeno na středních výdělcích absolventů v roce po ukončení studia s použitím údajů z College Scorecard ministerstva školství USA. Skóre porovnává medián platu absolventů pro konkrétní program na jedné škole s mediánem platu absolventů stejného programu na jiných školách, což umožňuje potenciálním studentům zjistit, které školy nabízejí nejlepší výdělky pro daný program. Každá škola pak obdrží celkové platové skóre podle úrovně vzdělání, které ilustruje vysoké školy, které připravují studenty na vysoce placenou kariéru bez ohledu na obor. Toto celkové skóre je založeno na tom, jak dobře si škola vede ve všech programech, které nabízí, váženo počtem studentů zapsaných v každém programu.

Hodnocení platů absolventů na úrovni přidruženého stupně na téměř 700 komunitních vysokých školách, technických vysokých školách a dalších institucích odhalilo, že 87 procent ze 100 nejlepších škol jsou veřejné vysoké školy. Absolventi z Kalifornie si vedli obzvláště dobře, osm z 25 nejlepších vysokých škol se nachází v Kalifornii.

SBCC nabízí více než 100 přidružených titulů v předmětových oblastech, od účetnictví až po odborné ošetřovatelství.

Nedávná tisková zpráva společnosti Optimal považuje GradReport za prediktor potenciálu výdělku a návratnosti investic [návratnost investic] za jednu z nejdůležitějších investic, které student kdy udělá.

 • 2020 ohodnoceno jako #1 z 50 nejlepších komunitních vysokých škol v zemi.
 • 2019 Ohodnoceno jako #1 z 50 nejlepších komunitních vysokých škol v zemi.
 • 2018 Ohodnoceno jako #1 z 50 nejlepších komunitních vysokých škol v zemi.

Místa

 • Santa Barbara

  721 Cliff Drive Santa Barbara, CA, 93109, Santa Barbara

 • Santa Barbara

  Cliff Drive,721, 93109, Santa Barbara

  Otázky