Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
San Diego Christian College

San Diego Christian College

San Diego Christian College

Úvod

San Diego Christian College v jižní Kalifornii připravuje absolventy, aby dopad na svět ke Kristu. Kromě debutující svou novou identitu jako San Diego Christian College v roce 2005, SDC také přestěhovala do svého nového areálu v Santee, Kalifornie v lednu 2014.

Spolu s těmito změnami, San Diego Christian College revoluci své špičkové, programy špičkové. Zatímco instituce si již získal působivé akademické pozice jako jeden z nejlepších vysokých škol v San Diegu, je to obrat škola byla provedena s technologií, která již pomohla zapalovací pozoruhodný růst jako vrchní on-line křesťanské koleji.

Proč San Diego Christian College?

cenově dostupné

Nízké náklady na školné dát křesťanskou výchovu v dosahu někdo volal sloužit. SDC poskytuje cenný vzdělání méně než mnoho jiných soukromých institucí.

význačný

SDC získal pověst pro přípravu výjimečné vůdce. Vedoucí pracovníci, faráři a další odborníci dosáhli úspěchu po SDC.

Christ zaměřené

Akademická zkušenost SDC je dodávána z biblického pohledu na svět. Kristus se přelije do všech osnov a ve třídě zkušenosti.

Efektivní

Zkušený fakulty poskytuje osobní pozornost každému studentovi, takže mohou dosáhnout svého plného potenciálu. Pečující studijní prostředí je ideální pro duchovní růst.

San Diego Christian College // 90 sekund skvrna od Tao Brothers na Vimeo.

Místa

  • Santee

    San Diego Christian College 200 Riverview Pkwy, 92071, Santee

Otázky