Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Sabio

Sabio

Sabio

Úvod

Zahajte svou technickou kariéru pomocí Sabio 's Coding Bootcamp!

V čem je Sabio Coding Bootcamp jedinečný?

Ať už máte zkušenosti v technice nebo chcete přejít z jiné kariéry, pohlcující učení, které získáte od našich instruktorů, kteří jsou úspěšnými strojírenskými profesionály, vás vybaví tak, abyste prospívali jako softwarový inženýr v jakékoli společnosti. Naši studenti mají možnost se dále specializovat na Node.js nebo .NET a učí se rozumět pojmům, které existují ve všech kódovacích jazycích.

Naše ucelené osnovy bootcampu pro kódování jsou komplexní a vzdělávají vás v dovednostech softwarového inženýrství spolu s měkkými dovednostmi, které vás vyzbrojí, abyste zapůsobili na náborové pracovníky, stali se vedoucími týmů a řídili vlastní podnikání.

Neúnavně jsme pracovali na tom, aby byly naše programy co nejpřístupnější pro kohokoli, kdo se na kurz kvalifikuje, a to nabídkou kurzů na plný úvazek, na částečný úvazek i online, stejně jako veteránské financování a možnosti odložených plateb.

 • Rozhovor školení
 • Komunita mentorů
 • Aktivní globální síť Sabio kteří jsou podnikateli, produktovými manažery a vývojáři.

163646_Capturadepantalla35_edited.jpg

Full Stack Coding Bootcamp Možnosti tréninku

 • Bootcamp s kódováním na plný úvazek

Rychle přejděte na novou kariéru v softwarovém inženýrství tím, že se přihlásíte do našeho bootcampu s kódováním na plný úvazek.

 • Bootcamp s kódováním na částečný úvazek

Náš bootcamp s kódováním na částečný úvazek pojme jednotlivce přecházející z odvětví služeb nebo kohokoli, kdo pracuje v netradiční pracovní době.

 • Bootcamp pro noční kódování

Zaregistrujte se do našeho pohlcujícího nočního kódovacího bootcampu, který je přizpůsoben tak, aby vyhovoval plánu těch, kteří pracují s běžnou prací 9–5.

Manifest Sabio

1. Věříme, že vaše kariéra neovlivní jen vás, ale také lidi, které milujete.

To je důvod, proč Sabio komunitou, která vás podporuje ve všech směrech, ať už jde o rodinné povinnosti, časová omezení nebo životní rozhodnutí.

2. Dlužíme vám práci.

Sabio vám nemůže nabídnout záruku umístění, protože je v CA nezákonné a není povoleno řadou finančních partnerů. Náš program je však strukturován tak, aby vám poskytl co největší podporu, která vám pomůže získat první zaměstnání jako vývojář, a našim studentům nabízíme prvotřídní kariérní podporu bez ohledu na to, kdy promovali.

3. Stále se vyvíjíme a zlepšujeme.

Naše osnovy jsou neustále přehodnocovány a aktualizovány se vstupy od našich firemních partnerů a jsou vytvořeny ze 100% původního prověřeného materiálu. Naši instruktoři se scházejí každý týden, aby diskutovali o osvědčených postupech a ještě více rozvíjeli své učitelské dovednosti.

4. Jsme investováni do vašeho potenciálu jako jednotlivce.

To neznamená jen práci. Znamená to vaši důvěru, váš rozhled a vaše měkké dovednosti, které přesahují kódování. Chceme, abyste absolvovali Sabio jako osobnost a profesionál, kterým se chcete stát.

5. Prosazujeme zásadu 100% bez BS.

Nikdy nenafukujeme čísla úspěšnosti ani platy. Nikdy netlačíme na potenciální zákazníky. Nikdy nás neuvidíte vynechávat nebo přehánět. Vždy budete moci věřit našemu slovu.

6. Věříme, že kódovací bootcamp by měl být transformačním zážitkem.

Získáte přátele, kteří vydrží celý život. Zjistíte, jak jste opravdu chytří a schopní. Budeš přemýšlet o svém životě jako „před“ a „po“ Sabio .

7. Tvrdě pracujeme a hodně se smějeme.

Technika nemusí být nudná. V Sabio najdete rovnováhu mezi prací a zábavou.

8. Žijeme pro okamžiky „aha“.

Ve chvíli, kdy to dostanete. V okamžiku, kdy skvěle vyřešíte obtížný problém s kódováním. V okamžiku, kdy přejdete ze studenta na profesionála. Pro tyto chvíle žijeme.

9. Máme záda.

Nezáleží na tom, co vás brzdí, pomůžeme vám to překonat. Jsme váš tým.

Sabio Coding Bootcamp

Naučili jsme lidi s technologickým zázemím, veterány, obchodníky, absolventy středních škol a všechny úrovně dovedností vyniknout v oboru softwarového inženýrství. Náš program Coding Bootcamp vás naučí vývoj webových aplikací s plným zásobníkem s možností specializace na Node.js nebo .NET.

Nabízíme kurzy na plný úvazek, na částečný úvazek a online, abyste neměli překážky, které by vám bránily v kariéře v technice.

Jakmile projdete naším bootcampem s kódováním celého zásobníku, můžete si vybrat stovky různých profesních cest. Při zápisu si nemusíte být jisti, jakým směrem se chcete ubírat. Jediné, co musíte udělat, je projít naším přihláškovým procesem a naši instruktoři a mentoři vám pomohou zmapovat cestu vpřed během kurzu i po něm.

S čím odejdete?

Po absolvování školení získáte následující body

 • Globální síť

Celosvětová síť Sabio kteří jsou podnikateli, produktovými manažery a vývojáři

 • Jasná kariérní cesta

Budete mít vzestupnou mobilitu a jasnou cestu k velkým budoucím vyhlídkám.

 • Důvěra

Sabio odcházejí z našeho kampusu transformovaní a sebevědomí. Je to proto, že celý náš tým pracuje soudržně, aby se ujistil, že dostanete to, co si zasloužíte.

Výjimečné školení vede k výjimečným výsledkům.

Od roku 2013 školíme softwarové inženýry pomocí našich osnov bootcampu s kódováním celého zásobníku.

Naši absolventi nyní pracují v těchto úžasných společnostech:

163647_Capturadepantalla34_edited.jpg

Statistika

Skutečné výsledky, skutečný dopad!

Naučit se kódovat je jen začátek. Naším konečným cílem je pomoci vám zahájit novou kariéru, rozvíjet se jako vysoce kvalifikovaný profesionál a vybudovat si život, jaký jste vždy chtěli.

 • 84 % Sabio je zaměstnáno v oblasti informačních technologií.

Náš kariérní tým spolu s rozsáhlou sítí úspěšných absolventů dělá ze Sabio skvělého prostředníka pro hledání vaší další práce.

 • Nebojte se zeptat.

Doporučujeme, aby všichni naši potenciální studenti prozkoumali kvalitu a důvěryhodnost kódovacích programů bootcamp, které jsou k dispozici. To, co teď děláte, vám navždy změní život a zasloužíte si poctivý program, kde jsou instruktoři, aby vám sloužili – ne naopak.

 • Plná podpora kariéry.

Náš specializovaný kariérní tým vám pomůže se tam dostat, ale každý instruktor a zaměstnanec je také součástí podpůrné skupiny, která vám pomůže dosáhnout úspěchu.

 • Síla sítě Sabio

Naše vysoce aktivní síť vám pomůže navázat spojení, která potřebujete, a vybudovat vztahy, které chcete.

  Vlastnosti kampusu

  Připojte se k našemu nejbližšímu kódovacímu bootcampu

  Před více než pěti lety jsme začali v Culver City a expandovali do Orange County a Downtown LA. Vzhledem k rostoucí poptávce po našich kurzech vyučujeme také virtuálně prostřednictvím našeho online kódovacího bootcamp programu. Naše online kurzy jsou živé a všechny možnosti kampusu mohou být na plný nebo částečný úvazek.

  Ve všech třech kampusech a našem online kódovacím bootcampu zažijete simulované pracovní prostředí, práci s kohortou, získáte školení od odborníků z oboru a budete mít přístup k mentorům. Chceme tě vidět vyhrát.

  • Culver City

  Jen pár minut od Silicon Beach, Culver City a jeho přilehlé oblasti jsou domovem kanceláří velkých technologických guru, jako je Google, Facebook, Microsoft, Hulu, Youtube a Snapchat.

  • Centrum LA

  LA je považováno za druhé největší technologické centrum na světě a konkuruje Silicon Valley v poskytování pracovních míst.

  • Irvine

  Irvine, známý jako „město inovací“, je technologickým centrem Orange County a hostí řadu technologických společností z žebříčku Fortune 1000 a prosperující startupy jako Cylance, Acorns, Mavenlink & Alteryx.

  • Dálkový

  Ideální pro studenty se zájmem o vývoj webových aplikací, kteří nemohou navštěvovat naše programy na akademické půdě a chtějí se naučit dovednosti potřebné k tomu, aby se stali soběstačnými vývojáři.

   Ohlasy studentů

   Místa

   • Los Angeles

    The Row. 777 S Alameda Street 2nd Floor, 90021, Los Angeles

    • Irvine

     300 Spectrum Center Dr, 92618, Irvine

     • Culver City

      400 Corporate Pointe, , Culver City

      • California City

       California City, Spojené státy americké

       Programy

        Instituce také nabízí:

        Otázky