Keystone logo
Rutgers School of Management and Labor Relations Profesionální magistr v řízení lidských zdrojů
Rutgers School of Management and Labor Relations

Profesionální magistr v řízení lidských zdrojů

Piscataway Township, Spojené státy americké

18 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 17 244 / per credit *

Dálkové studium

* New Jersey obyvatelé (12 kreditů nebo více): $ 10,248.00 | Obyvatelé mimo státní příslušníky (12 kreditů nebo více): $ 17,244.00

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

přehled programu

Program Rutgers Online Professional Master v řízení lidských zdrojů (MHRM) je určen pro profesionály v oblasti lidských zdrojů a manažery / supervizory se čtyřletými zkušenostmi, kteří se snaží zdokonalit svou kariéru ve vedoucích pozicích v oblasti personalistiky nebo managementu.

Program nabízí důkladné znalosti a dovednosti v oblasti řízení lidských zdrojů, které rozlišují účastníky od svých vrstevníků a umožňují jim účinně komunikovat s ostatními vedoucími pracovníky v regionálním, národním a globálním měřítku. Absolventi programu Rutgers MHRM jsou odborní pracovníci v oblasti lidských zdrojů s vysokou schopností spojit a aplikovat funkci HR a její postupy na organizační strategii v rámci svých organizací.

Klíčové vlastnosti našeho online programu pro absolventy

Fakulta světové třídy

100% online program

Není požadováno GRE / GMAT

Flexibilní plán

Kvalitní kurzy

Nejlépe hodnocená univerzita

Významná fakulta

Naše fakulta je považována za jednu z nejúspěšnějších v celosvětovém měřítku pro vědecký výzkum v oboru lidských zdrojů. Jejich odborná znalost je různorodá a komplexní ve všech funkcích HR, které kombinují vynikající výzkumné dovednosti a praktické zkušenosti z oboru. Kurzy, které tvoří on-line program MHRM, jsou navrženy a dodávány naším hlavním fakultním oddělením Rutgers Human Resource Management, které poskytuje studentům v programu aktuální obsah vysoce kvalitního kurzu a schopnost spolupracovat s nejvyššími fakultami v oboru.

Plně online

Program je dodáván 100% on-line a je vhodný pro pracovníky zapsané v programu na částečný úvazek, stejně jako pro ty, kteří chtějí absolvovat studium na plný úvazek. Program nabízí pohodlný přístup k dosažení vysoko uznávaného pokročilého stupně absolventů s flexibilitou v umístění a načasování.

Není požadováno GRE / GMAT

Program je určen pro zkušené odborníky s 4 roky zkušeností v oblasti HR nebo manažerských rolí. Skóre GRE / GMAT se zřekne požadavku kvůli zkušenosti studentů v programu.

Flexibilní čas dokončení

Program Rutgers online Professional MHRM může být dokončen studentem na plný úvazek během pouhých 18 měsíců. Pro studenta na částečný úvazek neexistuje žádné minimální zatížení za semestr. Program nabízí zápis do termínů na podzim, jaro a léto a nabízí flexibilitu při plánování kurzů pro všechny studenty.

Komplexní kurzy vysoké kvality

On-line kurzy MHRM jsou navrženy Rutgers School of Management and Labor Relations základní fakulty, kteří jsou předmětem-odborníci v tématech kurzu, které učí. Komplexní programové osnovy byly vyvinuty tak, aby byla zajištěna excelence ve výukovém designu a skládá se z 8 požadovaných základních kurzů HR, základního projektu a 3 volitelných předmětů.

Nejlépe hodnocené oddělení univerzit a lidských zdrojů

Rutgers univerzita-nový Brunswick řadí se jako # 1 veřejná národní univerzita v New Jersey, # 17 v národě pro veřejné národní univerzity, a # 56 v národě mezi všechny národní univerzity podle USA zprávy \ t

Síťování s dalšími profesionály a akademickými pracovníky

Studenti mají příležitost komunikovat se zkušenými kolegy ve své kohortě programu, kromě akademických odborníků, kteří vedou výuku, posilují svou profesní síť a vyměňují si hluboké zkušenosti z oboru.

Vyznamenaní absolventi

Absolventi programu Rutgers Professional MHRM se připojují k naší síti významných absolventů, z nichž mnozí jsou vedoucími pracovníky ve vrcholových organizacích.

Naše vlastní centrum kariéry a podpůrné služby

Rutgers School of Management and Labor Relations má své vlastní kariérní centrum s pracovníky, kteří se specializují na profesionály, kteří nabízejí zdroje pro hledání zaměstnání a kariérové poradenství. Náš tým kariérních služeb udržuje robustní síť průmyslových spojení a špičkové organizace se na nás často obracejí s žádostí o naše absolventy. Jako student online budete mít přístup ke stejné úrovni komplexních podpůrných služeb poskytovaných našemu tradičnímu studentskému orgánu.

Osnovy

Online magisterský studijní program v oblasti řízení lidských zdrojů je komplexní a je navržen tak, aby splňoval potřeby profesionálů v oblasti personalistiky, aby posílil svou kariéru na špičkové lidské zdroje a manažerské pozice. Učební plán zahrnuje 8 základních kurzů, studijní kurz a 3 volitelné předměty. K dosažení tohoto stupně je zapotřebí celkem 36 kreditů.

Základní kurzy (8 předmětů, 24 kreditů)

 • Propojení HR s obchodní strategií
 • Správa globální pracovní síly
 • Řízení systémů odměn
 • Řízení toku pracovní síly
 • Analýza pracovních sil
 • Rozvoj lidského kapitálu
 • HR rozhodování: finanční rozhodnutí
 • Zákoník práce

Projekt Capstone (1 kurz, 3 kredity)

 • Projekt Capstone

Volitelné předměty (vyberte 3 předměty, 9 kreditů)

 • Ekonomika a demografie trhu práce
 • Organizační vedení a řízení změn
 • Organizační chování
 • Inkluzivní pracoviště

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Mistr v managementu řízení a lidských zdrojů
  • Madrid, Španělsko
 • Mezinárodní Master Online v HR a organizaci
  • Italy Online, Itálie
 • Online MSc řízení a rozvoj lidských zdrojů - University of Salford (UK)
  • Salford, Spojené království