Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Rutgers School of Management and Labor Relations

Rutgers School of Management and Labor Relations

Rutgers School of Management and Labor Relations

Úvod

O

Rutgers School of Management and Labor Relations (SMLR) je předním zdrojem odborných znalostí ve světě práce, budování efektivních a udržitelných organizací a měnícího se pracovního poměru. Škola se skládá ze dvou oddělení - jedno zaměřené na všechny aspekty strategického řízení lidských zdrojů a druhé zaměřené na společenskovědní specializace související s pracovními studiemi a pracovněprávními vztahy - s fakultou z různých oborů.

Oddělení řízení lidských zdrojů je zaměřeno na všechny aspekty strategického řízení lidských zdrojů, včetně porozumění roli lidských zdrojů při určování individuálního a organizačního úspěchu a řízení lidských zdrojů v globálním kontextu. Oddělení pracovních studií a pracovněprávních vztahů zkoumá a učí o všech aspektech práce a pracovněprávních vztahů a zejména o tom, jak může kolektivní zastoupení a veřejná politika zlepšit blahobyt pracovníků.

Kromě toho SMLR poskytuje mnoho dalších vzdělávacích programů a certifikátů vyučovaných špičkovými vědci a odborníky z praxe.

Dějiny

SMLR byla původně založena zákonem zákonodárce New Jersey v roce 1947 jako Institut pro řízení a pracovní vztahy (IMLR). Stejně jako jeho protějšky, které byly vytvořeny v jiných velkých průmyslových státech ve stejnou dobu, byl Institut pověřen podporou nových forem spolupráce v oblasti řízení práce po průmyslových nepokojích na konci druhé světové války. V roce 1994 se oficiálně stala školou na kampusu vlajkové lodi State University of New Jersey v New Brunswick / Piscataway.

Proč Rutgers SMLR?

SMLR poskytuje jedinečný vzdělávací zážitek, ve kterém můžete:

 • Učte se od vysoce citované a publikované fakulty.
 • Zažijte inovativní metody výuky.
 • Síť s lídry v oboru.
 • Získejte pracovní příležitosti.

Na první pohled

Studenti: 1 597 (hlavní a částečné studijní obory)

Fakulta: 55 (na plný úvazek)

Funkce

 • Jsou nabízeny tři vysokoškolské studijní programy s různým zaměřením, dva programy BA ve spojení s Rutgers School of Arts and Sciences a program BS, který lze absolvovat online.
 • Škola nabízí dva vysoce respektované magisterské tituly: Master of Human Resource Management (MHRM) a Master of Labour and Employment Relations (MLER). Fakulta také spravuje Ph.D. titul v průmyslových vztazích a lidských zdrojích, s absolventy na výzkumné a akademické pozice.
 • Škola také nabízí certifikáty absolventů v tématech, jako je rozmanitost a začlenění na pracovišti, řešení konfliktů a vyjednávání a vedoucí organizační změny.
 • Výzkum, který zkoumá a předjímá měnící se charakter pracoviště, je klíčovou složkou poslání školy.
 • Několik center a programů zaměřených na přední výzkum a zlepšování pracovní síly. Programy dalšího vzdělávání zahrnují Labor Education Action Research Network (LEARN) a výkonné a profesionální vzdělávání Rutgers.

Místa

 • Piscataway Township

  94, Rockafeller Rd, , Piscataway Township

Otázky