Keystone logo
© The University of Fredericton
Rotman School of Management at the University of Toronto

Rotman School of Management at the University of Toronto

Rotman School of Management at the University of Toronto

Úvod

Torontská univerzita, založená v roce 1827, se vyvinula v přední kanadskou instituci pro vzdělávání, objevování a vytváření znalostí. Jako jedna z předních světových univerzit s intenzivním výzkumem, vedená k vymýšlení a inovacím, se věnuje podpoře akademické komunity, ve které může vzkvétat učení a stipendium každého člena.

Učte se online s Rotman School of Management

Rotman School je součástí University of Toronto, globálního centra výzkumu a akademické excelence v srdci multikulturního komerčního hlavního města Kanady.

O Rotmanově škole managementu

Rotman je katalyzátorem transformativního učení, postřehů a zapojení veřejnosti, spojuje různé názory a iniciativy kolem definujícího účelu: vytvářet hodnotu pro podnikání a společnost.

Online programy Rotman School

Rotmanův špičkový seznam programů je určen jednotlivcům, kteří chtějí získat nové dovednosti, dosáhnout svých profesních cílů a získat konkurenční výhodu. Programy jsou zaměřeny na širokou škálu profesionálů a nabízejí flexibilní, podporované učení a nové způsoby myšlení k řešení dnešních obchodních výzev a příležitostí.

Proč se učit online s Rotman School

Prostřednictvím spolupráce s GetSmarter, značkou 2U, Inc., se Rotman zavázal k rozvoji inovativního a dostupného přístupu k online výuce. Je domovem některých z nejinovativnějších výzkumných ústavů na celém světě a může se pochlubit působivou sítí mezinárodních partnerství v akademickém, podnikovém a komunitním sektoru. Díky spolupráci s GetSmarter škola zavádí nový standard online vzdělávání, který nabízí vysoce dotek, intimní a plně podporovanou cestu učení, která také představuje příležitosti k propojení s podobně smýšlejícími profesionály a vrstevníky.

Místa

  • Toronto

    Saint George Street,105, M5S 3E6, Toronto

    Otázky