Keystone logo
Rockhurst University Online

Rockhurst University Online

Rockhurst University Online

Úvod

Rockhurst University je místo, kde se vůdci učí. Transformujeme životy vytvořením učící se komunity zaměřené na vynikající výsledky ve vzdělávání. Jako jezuitská univerzita se sídlem v Kansas City v Missouri jsme integrálně zapojeni do života a růstu našeho města a našeho regionu.

Absolventi Rockhurstu dostávají dva nástroje, které jim mění život: kvalitní titul, který je zavede kamkoli chtějí, a schopnost dívat se na svět prostřednictvím objektivu zaměřeného na služby.

Chlubíme se hrdým dědictvím, dokonalou sítí absolventů a oceněními, která zahrnují vysoké hodnocení US News pro rok 2020 jako:

  • Nejlepší gradová škola pro MBA na částečný úvazek
  • # 15 v Informační systémy (absolvent)
  • # 18 Management MBA
  • # 23 Hodnocení regionálních univerzit na středozápadě

Rockhurst nabízí více než 50 vysokoškolských a postgraduálních titulů a osobní učení prostřednictvím poměru studentů k fakultě 12: 1. Nabízíme také vynikající vzdělání, které je také překvapivě dostupné. Byli jsme na čtvrtém místě mezi vysokými školami v Missouri z hlediska návratnosti investic a v top 17% po celé zemi.

Více než polovina našich více než 25 000 absolventů žije v metropolitní oblasti Kansas City. Naši absolventi slouží jako výkonní vedoucí pro významné společnosti a organizace v Kansas City a po celém světě.

Rockhurst University je akreditována komisí pro vyšší vzdělávání a členem North Central Association. Naše Helzberg School of Management je jedinou soukromou institucí v Kansas City akreditovanou AACSB International, což je zlatý standard v obchodní akreditaci, který si vydělalo méně než 5% obchodních škol po celém světě. Jsme také jednou z 28 členských institucí Asociace jezuitských vysokých škol a univerzit.

Místa

  • Rockhurst Road,1100, 64110, Kansas City

Otázky