Keystone logo
Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Úvod

177631_RITbutton.png

Učit se

Naše zaměřené kurikulum v oblasti udržitelnosti a architektury, vedené světově uznávanou fakultou, připravuje studenty na působivou kariéru.

Výzkum

Aplikujeme nový výzkum a technologické inovace k řešení praktických výzev, kterým dnes podniky, vlády a komunity čelí.

Růst

Náš tým zkušených inženýrů pomohl stovkám klientů vyvíjet produkty, optimalizovat procesy a prosazovat nové technologie.

Golisano Institute for Sustainability (GIS) je globálním lídrem v oblasti vzdělávání a výzkumu udržitelnosti. Spolupracujeme s obchodními a vládními sponzory při řešení složitých, systémových problémů. Velká část naší práce má za cíl učinit toto odvětví udržitelnějším. K tomu využíváme inovativní přístupy a technologie, abychom minimalizovali spotřebu materiálů a energie a zároveň maximalizovali výsledky. Naše odborné znalosti v kombinaci s našimi nejmodernějšími výzkumnými zařízeními umožňují našim partnerům získat nové poznatky, podporovat inovace a posouvat se vpřed.

Naše postgraduální a doktorské programy jsou náročné, inspirativní a mění svět. Absolventi GIS se stávají transformačními činiteli změn v rámci průmyslu, vlády, akademické obce a neziskového sektoru. Jsou to řešitelé problémů, vizionáři a lidé s rozhodovací pravomocí, kteří chtějí vytvořit lepší a udržitelný svět. Jsme součástí Rochester Institute of Technology, univerzity, která je světově známá jako obhájce a praktik udržitelnosti.

GIS čerpá z dovedností více než 100 inženýrů, techniků, výzkumných pracovníků a sponzorovaných studentů na plný úvazek. Jsme domovem šesti dynamických výzkumných center, která provozují více než 84 000 čtverečních stop průmyslové infrastruktury pro modelování, testování a prototypování. Kombinace talentu, zkušeností a technických schopností, které přinášíme do každého projektu, nemá obdoby.

Místa

  • Rochester

    190 Lomb Memorial Dr, 14623, Rochester

    Otázky