Keystone logo
Robert Kennedy College

Robert Kennedy College

Robert Kennedy College

Úvod

Naším posláním je poskytovat studentům po celém světě akademickou dokonalost v oblasti distančního vzdělávání pomocí aplikací špičkových technologií.

Robert Kennedy College je soukromá vzdělávací instituce v Zürichu ve Švýcarsku, která byla založena v roce 1998. Vysoká škola propagovala švýcarské online vzdělávání; nabízíme přísné, ale flexibilní vzdělávací programy, které jsou zdokonaleny nejmodernější online technologií pro e-learning, která byla vyvinuta zcela v rámci podniku.

Univerzita v Cumbrii, Univerzita v Salfordu a Univerzita v St. John v Yorku. Naši instruktoři jsou absolventi některých z nejlepších univerzit po celém světě a s více než 5 000 studenty ze 130 různých zemí, jsme skutečně mezinárodní zařízení. Naše programy kombinují švýcarské kvalitní vzdělání na dálku s pobyty v prostorách akademie v Curychu, Švýcarsku av Anglii v areálech našich exkluzivních partnerů. Týdenní pobyt představuje pro studenty jedinečnou příležitost spojit své on-line učební zkušenosti s tradičním prostředím ve třídě.

Filozofie zaměřená na studenta

V RKC nejste jen studentské číslo. Jste součástí naší online učící se komunity, která se zabývá členy fakulty a dalšími studenty.

Společně jsme tým

Prvořadým cílem tohoto týmu je umožnit nám neustále zlepšovat kvalitu vzdělání - vašeho vzdělávání.

Úroveň umělecké techniky

V rámci našeho závazku poskytovat studentům nejmodernější služby používáme špičkový software šitý na míru pro online doručování kurzů. OnlineCampus je všestranný interaktivní a snadno použitelný software, díky němuž je studium online skutečně příjemným zážitkem.

Fakulta světové třídy

RKC zaměstnává vysoce kvalifikované instruktory, kteří absolvují špičkové univerzity, jako jsou Harvardská obchodní škola , Stanfordská univerzita , Oxfordská univerzita , New Yorkská univerzita a Wharton , abychom jmenovali jen několik.

Celosvětové rozpoznávání

Po ukončení studia získáte stejný titul jako studenti, kteří studují na univerzitě v Cumbrii, na univerzitě v Salford nebo na univerzitě v St. John v Yorku. Tituly jsou uznávány po celém světě.

Místa

 • Zürich

  Robert Kennedy College Technoparkstrasse 1 , 8005, Zürich

  • Switzerland Online

   Switzerland Online, Švýcarsko

   • York

    York St John University Lord Mayor's Walk , YO31 7EX , York

    • Salford

     The University of Salford The Crescent, Salford, M5 4WT, Salford

     • UK Online

      UK Online, Spojené království

      • City of Carlisle

       University of Cumbria, Fusehill Street, , CA1 2HH, City of Carlisle

       Programy

       Instituce také nabízí:

       Otázky