Keystone logo
REGENT Business School

REGENT Business School

REGENT Business School

Úvod

O nás

REGENT je soukromá instituce vysokoškolského vzdělávání, která se nachází v srdci centrální obchodní čtvrti a průmyslového uzlu Durbanu, jednoho z nejrušnějších přístavních měst na východním pobřeží Jižní Afriky. RBS je hluboce zakotven jako přední soukromý poskytovatel vysokoškolského vzdělávání v Africe.


StockSnap / Pixabay

Vidění

Být předním poskytovatelem podnikatelského, obchodního a manažerského vzdělávání a rozvíjet vedoucí firmy prostřednictvím výzkumu a inovací.

Mise

Poskytovat přístupné, cenově dostupné a kvalitní podnikatelské, obchodní a manažerské vzdělávání reagující na kritické potřeby Jižní Afriky a afrického kontinentu v kontextu dynamického globálního prostředí.

Proč zvolit REGENT?

Programy REGENTu jsou přístupné, konkurenceschopné a vedoucí v oboru. U nás si nevybíráte jen vysokoškolskou instituci, ale také odrazový můstek, který vás naštartuje k profesionálnímu úspěchu.

Relevantní pro ekonomický kontext obchodního prostředí
Naše programy berou v úvahu globální i místní ekonomické prostředí a pomáhají vám fungovat v každém ekonomickém prostředí, ve kterém se nacházíte.

Flexibilní možnosti doručování programů
Chápeme, že ne každý se může zúčastnit prezenčního programu na akademické půdě na plný úvazek a naše programy jsou strukturovány s možnostmi flexibilního doručování prostřednictvím online přednášek, cvičení a webinářů pro osvědčené postupy v distančním vzdělávání.

Na základě průmyslových trendů a potřeb
Naše programy jsou strukturovány kolem současných rozvíjejících se obchodních technik a časově testovaných obchodních principů, které vám pomohou kombinovat časový test s nově vznikajícími v každém kontextu.

Snadno dostupná podpora
Náš tým považuje váš akademický úspěch za první prioritu. Můžete si být jisti podporou, která vás potká tam, kde jste, a pomůže vám dosáhnout vašich akademických cílů.

Srovnáváno se zdravými obchodními a účetními principy
Naše programy jsou srovnávány s nejvyššími mezinárodními obchodními standardy a regulačními principy.

Vytváří udržitelnou výhodu
Dokončení programu prostřednictvím REGENTU zajistí, že do své znalostní základny začleníte udržitelnou konkurenční výhodu, ale co je ještě důležitější, do svého životopisu.

Hodnota pro organizace
Organizace těží z našich programů, protože naši absolventi mají atributy, které jsou cenné pro každou organizaci na osobní i profesionální úrovni.

Místa

  • 35 Samora Machel Street, Durban Central, 4001, Durban

  • 13 Frost Avenue, Auckland Park, 2092, Johannesburg

  • Hillcrest Office Park, 177 Dyer Road, Hillcrest, 0083, Pretoria

  • Podium Level, Block D, The Boulevard Office Park, 40 Searle St, Woodstock, , Cape Town

  • 6-8 Donald Road, Vincent, 5217, East London

  • Plot 132, Mbhabha Street Manzini next to Swaziland Milling, , Manzini

  • Shop No. 13, The New Mall, Lot 2202, Extension 1,, , Mbabane

  • Coolmaster Complex Ongwediva Main Road, , Ongwediva

  • Unit 8, Moth Centre, Centaurus Road, , Windhoek

Otázky