Keystone logo
Redeemer University

Redeemer University

Redeemer University

Úvod

Redeemer University je křesťanská univerzita svobodných umění, která nabízí bakalářské tituly a certifikáty prostřednictvím více než 40 programů a proudů. Redeemer ze svého kampusu v Hamiltonu v Ontariu připravuje absolventské kurzy – další generaci křesťanských vůdců – již více než 40 let.

Studenti Spasitele jsou formováni závazkem reformovaných křesťanů vidět víru protkanou všemi aspekty učení a života. Od vyučování přes fázi svolávání až po kariéru v každém oboru, fakulta, studenti a absolventi mají vliv, který zní v naší kultuře i po celém světě.

Historie Redeemer University

Již v polovině 50. let byl učiněn pokus o založení univerzitní instituce s reformovanou perspektivou v Ontariu. Teprve na začátku roku 1975 však komise pro studii proveditelnosti provedla podrobné šetření. Výsledkem tohoto vyšetřování bylo založení Ontario Christian College Association, která vznikla 13. listopadu 1976.

Poslání (účel):

Příprava studentů, aby odráželi lásku Ježíše Krista v každé kariéře a povolání.

Vidění:

  • Mysl obnovena
  • Životy proměněné
  • Svět vykoupen

Co nabízíme?

Naše akademické programy v oblasti výtvarného umění, humanitních věd, věd a společenských věd, stejně jako v oblasti obchodu a vzdělávání učitelů, jsou vyučovány v kontextu závazku ke komplexní vizi Kristovy panství a vykupitelského díla. Tento závazek se snažíme vyjádřit ve všech programech a podpůrných službách univerzity.

Malé třídy a nízký poměr studentů a učitelů umožňují studentům, aby byli mentorováni fakultou. Zážitkové a kooperativní vzdělávací programy obohacují vzdělávací zkušenost, zatímco programy mimo areál umožňují studentům zažít různé kultury. Profesionální a oddaní zaměstnanci podporují rozvoj studentů v různých společných studijních programech.

Místa

  • Hamilton

    777 Garner Road East, Ancaster, ON L9K 1J4, Hamilton

  • Hamilton

    777 Garner Road East, Ancaster, ON L9K 1J4, Hamilton

Otázky