Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

Úvod

Quantic je nová online obchodní škola, která spojuje přísné vzdělání MBA přímo s pozitivními kariérními výsledky a globální sítí absolventů.

Obchodní programy

Quantic nabízí dva vysoce selektivní obchodní studijní programy - bezplatnou MBA a radikálně dostupnou Executive MBA. Kurzy jsou dodávány v aplikaci Quantic na vašem mobilním zařízení nebo počítači v interaktivních lekcích velikosti bite a doprovodné platformě vzájemného učení. Jeho inovativní obchodní model přenáší břemeno vysoké výuky na zaměstnavatele, kteří platí za nábor našich výjimečných studentů.

Chytře Talent

Integrovaná kariérní síť Quantic, Smartly Talent, umožňuje studentům a absolventům hledat otevřené pozice a přímo se spojit s předními společnostmi. Dejte své obchodní znalosti do práce a získejte kariéru, kterou si zasloužíte. Vzdělávejte se. Najměte si.

Kvantový tým

Od našich odborníků na obchodní obsah, přes naše programátory a inženýry, až po náš tým výkonného vedení - vytvořili jsme tým průkopníků. Jsme stejný základní tým, který řídil Rosetta Stone z jejích spouštěcích kořenů do největší, nejinovativnější společnosti pro studium jazyků na světě.

Mise

Posláním společnosti Quantic School of Business and Technology je nabízet nejinovativnější a nejkvalitnější online vzdělávací programy, které přímo souvisejí s pozitivními kariérními výsledky v podnikání a technologii.

Vidění

Quantic usiluje o znovuobnovení postgraduálního vzdělávání pro 21. století, které slouží jako šablona pro nový druh školy: využití pedagogické a technologické inovace a intenzivní porozumění schopnosti profesionálních sítí poskytovat nejlepší zážitky ve vzdělávání a výsledky kariéry pro naši studenti.

Náš příběh

Kvantové začaly třemi otázkami: co kdybyste se mohli naučit jakýkoli předmět kdekoli a na jakémkoli zařízení? Co když byl tento vzdělávací systém připojen k výkonné profesionální síti? A co když by nový obchodní model mohl učinit radikálně dostupnou nebo dokonce bezplatnou?

Z této počáteční vize se naši zakladatelé rozhodli vybudovat nový druh postgraduální školy.

Tým začal tím, že vymýšlel přelomovou instrukční metodu a poté ji uplatnil při vytváření našich nejmodernějších učebních osnov. Po prokázání své rychlosti a účinnosti ve srovnání s tradičními programy vytvořil tým jedinečný obchodní model, který posouvá náklady na vzdělávání na kurikulovanou skupinu zaměstnavatelů, kteří chtějí zaměstnat studenty prostřednictvím naší integrované talentové platformy. A konečně prostřednictvím důkladného přijímacího procesu a prověřování zaměstnavatelů vytvořil tým základ pro cennou, exkluzivní síť absolventů a firemních partnerů.

Dnes je společnost Quantic hrdá na to, že nabízí ambiciózním studentům z celého světa bezplatnou MBA a dostupnou Executive MBA.

Je to vzrušující cesta před námi. Doufáme, že budete součástí cesty.

Aktivní učení. Nové vymezení budoucnosti vzdělávání.

Pedagogicky řešeno

Žádné videa s nudnými přednáškami. Žádné nudné učebnice. Jen nádherná interaktivní výuka navržená tak, aby učení bylo dramaticky jednodušší a rychlejší.

Aktivní učení

111665_iphone-coffee-illustration-a7f47487.jpg

Díky desítkám let zkušeností v oblasti vzdělávacích technologií a pedagogickému přesvědčení v zážitkovém učení Smartly znovu objevila vzdělávání dospělých pomocí interaktivního mobilního učení, které nazýváme „aktivní učení“.

Progrese založená na majestátu

111666_mastery-based-progression-illustration-ac343cef.jpg

Pryč jsou pasivní přístupy mluvících hlav založených na videu a dlouhotrvající prózy. Místo toho, inteligentně lekce neustále vyzývají studenty, vyžadující interakce každých osm sekund. Protože každá 5-10 minutová hodina navazuje na předchozí lekce, studenti testují své porozumění a konfrontují nový materiál kurzu v mistrovském postupu učení, který zajišťuje postup studenta.

Neuč te a test ...

111667_dont-teach-and-test-illustration-995a30c5.jpg

Příliš dlouhá doba on-line vzdělání systematizovala nejméně efektivní postupy výuky ve třídě, informace o vysílání a poté testování na pochopení studenta. On-line vzdělávací instituty se drželi tohoto pasivního paradigmatu navzdory špatné angažovanosti a účinnosti.

... Test na výuku!

111668_test-to-teach-illustration-b007accf.jpg

Díky aktivnímu učení náš výukový program okamžitě vyzývá studentku, aby si myslel jako protagonistu. Nejsme přednášejícím, nýbrž mentorem a školitelem, poskytujícím aktivity, na kterých se studenti zapojují, rozhodování s okamžitou zpětnou vazbou. Testujeme, abychom neporozuměli porozumění, ale spíš jako příležitost k výuce.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Washington

    3000 K Street NW, Suite 275, 20007, Washington

Otázky