Keystone logo
Point University Online

Point University Online

Point University Online

Úvod

Point University vychovává studenty pro službu a vedení zaměřenou na Krista od roku 1937. Dnes Point nabízí více než 40 online programů, které umožňují pracujícím profesionálům po celém světě přístup k cenově dostupným a flexibilním vzdělávacím zkušenostem. Když se studenti připojí k rodině Point, získají podporu a nástroje pro intelektuální, profesionální a duchovní rozvoj.

Point University umožňuje studentům vybavit se dovednostmi pro úspěch v každém aspektu života. Vysoce kvalitní kurzy probíhají ve 100% online formátu, který studentům poskytuje flexibilitu při nastavení studijních plánů. Point také nabízí interaktivní online výukové prostředí, které podporuje spojení mezi studenty a fakultou. Tento přístup umožňuje profesorům povzbudit studenty, aby kriticky přemýšleli, budovali své znalosti a zavázali se k celoživotnímu úsilí o duchovní růst.

US News & World Report uznal Point University jako jednu z nejlepších regionálních vysokých škol na jihu a Point se umístil jako jedna z nejlepších křesťanských vysokých škol a univerzit v roce 2019. Univerzita pomáhá studentům rozvíjet jejich kariéru prostřednictvím přidružených, bakalářských, magisterských a certifikační programy v řadě oborů, včetně obchodu, psychologie, vývoje dětí a ministerstva. Studenti se také mohou připojit k Omega Nu Lambda, čestné společnosti, která spojuje online studenty se stipendii a příležitostmi pro vytváření sítí, které podporují kariérní úspěch.

Místa

  • West 10th Street,507, 31833, West Point

Otázky