Keystone logo
Point Park University School of Education

Point Park University School of Education

Point Park University School of Education

Úvod

Během své historie se Point Park University pyšní svými městskými kořeny a přispívá k vitalitě centra Pittsburghu.

Vychovávat pedagoga vyžaduje zvláštní osobu. Jste odhodláni učit se a chcete něco změnit. Point Park University School of Education nabízí bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy, včetně mnoha plně online.

V našich vysokoškolských vzdělávacích programech vstoupíte do třídy v prvním ročníku. Nabízíme studijní programy v základním a středním vzdělávání - s možností dvojí certifikace pro speciální vzdělávání a naše programy v instruktážním studiu a předškolním vzdělávání, abyste zjistili, kam se chcete uplatnit v oboru.

Naše plně online kohortní programy pro postgraduální vzdělávání jsou určeny pro učitele, kteří se chtějí stát řediteli, odborníky na osnovy a vedoucími ve svých školách a komunitách - a pro ty, kteří poprvé hledají osvědčení o výuce. Můžete získat certifikaci v nové oblasti nebo se stát odborným učitelem ve svém oboru.

Na Point Park University se více studentů vrací na vysokou školu s cílem získat druhý bakalářský titul a vysvědčení o absolvování studia než v jakémkoli jiném oboru.

Uvědomení si, že patříte před učebnu, může nastat ve vaší kariéře brzy nebo pozdě, ale jsme na vás připraveni, kdykoli to přijde.

Naše postbaccalaureate vzdělávací programy zahrnují bakalářské tituly, diplomy absolventů a program ABCTE, všechny navržené s flexibilními plány a citlivostí na potřeby pracujících studentů. I přes váš nabitý program vám poskytneme kurzy a čas výuky studentů, které potřebujete, abyste se stali certifikovaným učitelem.

Point Park University je jediné Pennsylvánské ministerstvo školství (PDE) - uznávaná instituce v Pensylvánii, která nabízí Americkou radu pro program certifikace excelence učitelů (ABCTE).

Místa

  • Pittsburgh

    Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

    Otázky