Keystone logo
Point Park University Online

Point Park University Online

Point Park University Online

Úvod

Uhnízděný v srdci centra Pittsburghu, Point Park University je dynamická, městská, nezisková univerzita se silnou tradicí svobodných umění. Point Park zapisuje téměř 4000 studentů na plný i částečný úvazek do více než 100 vysokoškolských, magisterských a doktorských programů.

Jako student jednoho z online programů Point Park budete mít prospěch z malé velikosti třídy, pohodlného plánování a dostupné výuky a zároveň se budete věnovat vzdělávání zaměřenému na kariéru. Svou kariéru můžete posílit tím, že se učíte od profesorů, kteří učí ze svých vlastních skutečných zkušeností. Získáte přístup k úspěšným, pracujícím profesionálům a budete mít prospěch z praxe a pracovních příležitostí u předních společností a organizací.

Point Park University vzdělává studenty v rozmanitém městském prostředí a připravuje absolventy na aplikování znalostí k dosažení jejich cílů, rozvoji jejich profesí a službě jejich komunitám.

Point Park University je institucionálním členem Online Learning Consortium. OLC je společná komunita lídrů a inovátorů vysokoškolského vzdělávání zaměřená na rozvoj kvalitních digitálních výukových a studijních zkušeností určených k oslovení a zapojení moderního žáka - kohokoli, kdekoli a kdykoli.

Místa

  • Pittsburgh

    Wood Street,201, 15222, Pittsburgh

    Otázky