Keystone logo
Pepperdine Graziadio Business School

Pepperdine Graziadio Business School

Pepperdine Graziadio Business School

Úvod
Pepperdine je křesťanská univerzita zavázaná k nejvyšším standardům akademické excelence a křesťanských hodnot, kde jsou studenti posilováni pro život plný smyslu, služby a vedení. Pepperdine, trvale hodnocená jako jedno z nejkrásnějších míst ke studiu, je místem, kde vás inspiruje k učení, zatímco se učíte inspirovat.

171813_PEP-MBA_BannerAd_Landscape_970x250.jpg

Poslání Graziadio Business School vychází ze srdce zakladatele univerzity, George Pepperdine. Sám byl křesťanským obchodníkem a podnikatelem, který prosazoval, aby obchodní vzdělání bylo spojeno s rozvojem křesťanského charakteru.

Hlavním cílem postgraduálního obchodního vzdělání na škole Graziadio je produkovat více než jen kompetentní obchodní profesionály, kteří usilují o zisk a návratnost akcionářů; kromě toho se škola snaží produkovat obchodní lídry, kteří jsou etickí, podnikaví a globálně uvědomělí a kteří pracují pro společné dobro.

Od svého založení v roce 1969 škola Graziadio učinila studium pokročilého obchodního titulu co nejpohodlnějším a nejpraktičtějším pro pracující profesionály, přičemž klade důraz na programy, které aplikují teorii a využívají zkušenostní učení v malých skupinách. Výuka je vysoce týmová a týmová. Některé elitní programy MBA jsou založeny na kohortách, přičemž malé, vysoce propojené skupiny výkonných studentů postupují jako soudržná jednotka v celém studijním programu. Absolventi školy Graziadio také využívají síť absolventů čítající přes 30 000. Absolventi si užijí rozsáhlého plánu probíhajících workshopů, přednášek a speciálních akcí, aby si udrželi své dovednosti aktuální a obnovili kontakty v síti dlouho po ukončení studia.

Místa

 • Malibu

  Pacific Coast Highway,24255, 90263, Malibu

  • Los Angeles

   Los Angeles, Spojené státy americké

   Otázky