Keystone logo
PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

Úvod

Prostřednictvím pozitivního povzbuzení ze strany vlád a průmyslu (Fortune 500 společností) dodáváme školení v různých obchodních stupních a jsme plně online mezinárodní obchodní školou.

Mise

Poskytněte špičkovou vzdělávací znalostní platformu pro profesionály Project Controls.

Vize

Buďte vybraným poskytovatelem školení Project Controls a rozvíjejte budoucí vůdce se silným smyslem pro odpovědnost, integritu a vášeň.

Hodnoty

Řiďte profesionální chování, které podporuje důvěru, čestnost Integrita&. Ukazuje odpovědnost, spravedlnost, respekt, důvěru a odpovědnost.

Cíl

Učit a trénovat generaci dneška. Poskytněte jim dovednosti, přístup, a znalosti k úspěchu. Čelte budoucím průmyslovým výzvám a vštípte pozitivní vizi ke zmírnění problémů s pokračujícím příběhem myšlení, abyste se stali sebevědomými lídry ve svém oboru.

Výhody pro studenty

Globální přítomnost

Zkušenosti s globálním vzděláváním naší školy vám dávají výhodu, že se můžete s důvěrou ucházet o jakoukoli mezinárodní nabídku práce.

PCIBS poskytuje školení v rámci řízení podnikových projektů organizacím po celém světě.

Vysoce kvalifikovaní trenéři

Hlavní učitelé mají magisterský titul/Ph.D. a rozsáhlé zkušenosti s řízením projektů v různých průmyslových odvětvích, jako je zdraví, ropný & plyn, petrochemie, chemie, proces, těžba (nad a pod zemí), IT, stavebnictví atd.

Efektivní a praktická

Naše kurzy poskytují příležitost pokročit ve vaší kariéře s profesionálně relevantními online nabídkami, které vás vybaví dovednostmi a znalostmi, které lze okamžitě uplatnit v práci.

Naši programové experti

Máme obrovské množství odborníků na řízení projektů a řízení projektů, kteří jsou součástí naší skupiny. Lektor s největšími zkušenostmi aktivně pracuje v projektovém průmyslu již více než 45 let. Všichni lektoři PCIB mají buď titul v oboru obchod, matematika, inženýrství, nebo management. Většina lektorů má magisterský titul /Ph.D.

Jak můžete těžit

Školení online projektových kontrol je zaměřeno na významný příspěvek k „zelenému“ řízení a mezinárodní snaze o tyto velmi důležité environmentální problémy. To má podporu vlády, protože procesy zvýší udržitelnost jakéhokoli projektu a zefektivní je.

Komunitní rozvoj

Rozvoj komunit je ve velkém prospěch vlády, protože PCIB chce být schopen do značné míry zvýšit posílení postavení komunity.

Proč studovat na Project Controls International Business School (PCIB)

Co nás odlišuje

Globální zkušenosti

Školení založené na kompetencích se opírá o vydávání osvědčení o způsobilosti a získání příslušného uznání za získané dovednosti, které studentům pomohou v jejich individuálních rozvojových plánech (IDP), plus studenti dostávají odbornou kritiku od lektorů k úkolům a zprávám.

Globální přítomnost

Project Controls International Business School/Project Consulting & Integrated Business Services cc (PCIB)/Ernest Lehman University (ELU) poskytuje mezinárodní školení a má globální přítomnost, která se rozkládá po celém světě.

V současné době jsme ve Spojených státech amerických, Kanadě a Africe a navíc přidáváme Evropu a Australasii k naší globální přítomnosti.

Místa

 • Swakopmund

  7 Bismarck St, , Swakopmund

  • Johannesburg

   70 7th Street, , Johannesburg

   • Houston

    2600 South Shore Blvd, , Houston

    Otázky