Keystone logo
PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

PCi Business School (PCIBS)

Úvod

Prostřednictvím pozitivního povzbuzení ze strany vlád a průmyslu (společnosti Fortune 500) poskytujeme školení v různých obchodních stupních a jsme plně online mezinárodní obchodní škola.

Mise

Poskytněte profesionálům Project Controls špičkovou vzdělávací platformu znalostí.

Vidění

Staňte se poskytovatelem školení Project Controls dle výběru a rozvíjejte budoucí lídry se silným smyslem pro odpovědnost, integritu a vášeň.

Hodnoty

Řiďte profesionální chování, které podporuje důvěru, čestnost a integritu. Ukazuje odpovědnost, férovost, respekt, důvěru a odpovědnost.

Objektivní

Učit a školit dnešní generaci. Poskytněte jim dovednosti, přístup a znalosti k úspěchu. Postavte se čelem zítřejším průmyslovým výzvám a vštípněte si pozitivní vizi ke zmírnění problémů s neustálým myšlením, abyste se stali sebevědomými lídry ve svém oboru.

Výhody pro studenty

Globální přítomnost

Globální zkušenosti naší školy se školením vám dávají tu výhodu, že se můžete s důvěrou ucházet o jakoukoli mezinárodní pracovní nabídku.

PCiBS poskytuje školení podnikového řízení projektů organizacím po celém světě.

Vysoce kvalifikovaní trenéři

Hlavní učitelé mají magisterský titul / Ph.D. a rozsáhlé zkušenosti s řízením projektů v různých průmyslových odvětvích, jako je zdravotnictví, ropa a plyn, petrochemie, chemie, proces, hornictví (nadzemní i podzemní), IT, stavebnictví atd.

Efektivní a praktické

Naše kurzy poskytují příležitost pokročit ve vaší kariéře pomocí profesně relevantních online nabídek, které vás vybaví dovednostmi a znalostmi, které lze okamžitě uplatnit v práci.

Naši programoví experti

Součástí naší skupiny je velké množství odborníků na projektové řízení a řízení projektů. Lektor s největšími zkušenostmi aktivně působí v projektovém průmyslu více než 45 let. Všichni lektoři PCiBS mají buď titul v oboru obchod, matematika, inženýrství nebo management. Většina lektorů má magisterský titul / Ph.D.

Jak můžete těžit

Školení Online Project Controls se zaměřuje na významný příspěvek k „zelenému“ řízení a mezinárodnímu úsilí o dosažení těchto velmi důležitých ekologických záležitostí. To má podporu vlády, protože procesy zvýší udržitelnost jakéhokoli projektu a zefektivní je.

Komunitní rozvoj

Rozvoj komunit je velmi nakloněn vládě, protože PCiBS chce být schopen do značné míry zvýšit pravomoci komunity.

Proč studovat na Project Controls International Business School (PCiBS)

Co nás odlišuje

Globální zkušenost

Školení založené na kompetencích se opírá o vydávání osvědčení o způsobilosti a získání příslušného uznání za získané dovednosti, které studentům pomůže při jejich individuálních plánech rozvoje (IDP), a navíc studenti obdrží od lektorů odbornou kritiku úkolů a zpráv.

Globální přítomnost

Project Controls International Business School / Projektové poradenství a integrované obchodní služby cc (PCiBS) / Univerzita Ernesta Lehmana (ELU) poskytuje mezinárodní školení a má globální zastoupení po celém světě.

V současné době se nacházíme ve Spojených státech amerických, Kanadě a Africe a k naší globální přítomnosti přidáváme Evropu a Austrálii.

Místa

  • 7 Bismarck St, , Swakopmund

  • 70 7th Street, , Johannesburg

  • 2600 South Shore Blvd, , Houston

Otázky