Keystone logo
Pacific College

Pacific College

Pacific College

Úvod

Pacific College se zavázala poskytovat nejvyšší standardy ve vzdělávání podporou nepřetržitého procesu intelektuálního růstu, rozvoje charakteru a akademické integrity k dosažení profesionálního a osobního úspěchu ve studentově zvolené profesi.

Pacific College se zavázala k následujícím výsledkům institucionálního učení: Zobrazit zvládnutí znalostí a dovedností získaných v komplexním vzdělávání k dosažení naplnění ve vybrané profesi a vytvoření identity jako člena rozmanité a globální komunity; Aplikujte hodnoty profesionality, altruismu, inkluze a spolupráce k usnadnění změn založených na důkazech k realizaci společných cílů; Prokázat dovednosti v oblasti informační gramotnosti, které podporují pozitivní celoživotní vyhlídky na vzdělání, povolání a sebe sama.

"Vzdělání je naší prioritou číslo jedna." Pomocí „týmového“ přístupu budou přijaty akademické potřeby každého studenta. Student pochopí, že učení je celoživotní proces založený na kritickém myšlení.

Pacific College je uznávána jako progresivní vzdělávací prostředí, kde hodnoty profesionality, altruismu, spolupráce a smyslu pro osobní a profesionální identitu jsou primárními cíli pro začlenění jako člena globální a rozmanité komunity.

Pacific College je regionálně akreditována Západní asociací škol a vysokých škol (WASC) Senior College and University Commission.

Místa

 • Ontario

  Inland Empire Boulevard,3602, 91764, Ontario

  • Costa Mesa

   Red Hill Avenue,3160, 92626, Costa Mesa

   Otázky