Keystone logo
Open University BA (vyznamenání) v sociálních vědách (kriminologie)
Open University

BA (vyznamenání) v sociálních vědách (kriminologie)

Online United Kingdom

3 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

05 Sep 2024

Oct 2024

GBP 21 816 *

Dálkové studium

* náklady na rok na plný úvazek; 3 168 GBP – náklady na částečný úvazek za rok

Úvod

Toto je jedna z několika specializovaných cest dostupných v našem stupni BA (vyznamenání) společenských věd (R23). Polovina vašeho studia bude v interdisciplinárních sociálních vědách a sociologii, což vám poskytne pevné základy ve znalostech a myšlenkách, které jsou pro společenské vědy zásadní. Ve druhé polovině se dozvíte, jak nám kriminologie pomáhá pochopit řadu problémů souvisejících s kriminalitou, sociálními konflikty, trestním soudnictvím a kriminalizací. Po dokončení svého studia budete schopni aplikovat kriminologické a sociální teorie, analyzovat různé důkazy včetně statistických údajů, prezentovat argumenty, jasně psát a provádět svůj vlastní výzkum – otevírají se vám pracovní příležitosti v soukromých, veřejných a dobrovolnických organizacích. .

Klíčové vlastnosti kurzu

 • Specializujte se na kriminologii v rámci širokého interdisciplinárního titulu společenských věd.
 • Prozkoumejte skutečné problémy se zaměřením na špičková, aktuální a často kontroverzní kriminologická a sociální témata.
 • Získejte titul přímo související s kariérou v systému trestního soudnictví a dalších organizací zabývajících se zločinem a sociální spravedlností.
 • Vylepšete svou zaměstnatelnost pomocí cenných dovedností, včetně analýzy a vyhodnocování důkazů, sdělování odborných nápadů a informací různému publiku.

Přístupnost

Všechny naše kvalifikace jsou co nejpřístupnější a máme komplexní nabídku služeb na podporu všech našich studentů. BA (Honours) Social Sciences používá různé studijní materiály a má následující prvky:

 • studium směsi tištěných a online materiálů – online výukové zdroje mohou zahrnovat webové stránky, audio/video mediální klipy a interaktivní aktivity, jako jsou online kvízy
 • prezenční výukové programy/denní školy/dílny a/nebo online výukové programy
 • práci ve skupině s ostatními studenty
 • vyhledávání externích materiálů/materiálů třetích stran online
 • průběžné hodnocení a hodnocení na konci modulu formou esejí, otázek s krátkou odpovědí, v některých případech i zkoušky
 • používání zpětné vazby: průběžné hodnocení zahrnuje získání podrobné zpětné vazby na vaši práci od vašeho lektora a využití této zpětné vazby ke zlepšení vašeho výkonu
 • zapojení do učení a hodnocení v rámci předem stanoveného plánu nebo rozvrhu – během studia budete potřebovat časový management a univerzita vám pomůže tyto dovednosti rozvíjet během vašeho studia.

Výsledek programu

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky