Keystone logo
Online Business School

Online Business School

Online Business School

Úvod

Dostupné studijní programy s exkluzivními online moduly, které rychle učí studenty na vysokoškolské kvalifikaci.

Ať už chcete zlepšit své dovednosti, zlepšit svůj tým nebo podniknout odborné vzdělání, Online Business School je učení Pathways vám může poskytnout vše, co potřebujete.

Online Business School poskytuje studentům ze všech koutů světa on-line univerzitní programy Pathway s plnými a vysokoškolskými diplomy. Učedníci mohou rychle projít svou cestou k UK University Qualification na akademické půdě nebo dálkovému studiu .

Naše webové moduly umožňují studentům zjistit, co chtějí, jak chtějí a jak chtějí, a byly navrženy tak, aby usnadňovaly mnohem rychlejší, cenově dostupnější a poutavější způsob, jak se učit. Díky platformě pro studenty 24 hodin týdně a 7 dní v týdnu, osobním přístrojovým panelům, 1-2-1 online výukovým seminářům, skupinovým seminářům a skupině předem nahraných skupinových webcastů poskytuje Online Business School studentům veškerou podporu, kterou potřebují, aby uspěli v rozvoji svých profesionální dovednostní základny a dosáhnout vysokoškolské kvalifikace.

Představujeme Online Business School - Učení revoluci Stars zde z Video Library na Vimeo.

Naše pověření

Online Business School provozuje nejvyšší akademické standardy a má několik struktur, které zajišťují úroveň vzdělání poskytovanou svým studentům nejvyšší kvality. Níže je seznam firemních orgánů, které patříme, a sdružení, které jsme součástí:

 • OTHM
 • ATHE
 • KVALIFIKACE
 • Obchodní komora v Coventry a Warwickshire
 • Institut ředitelů
 • Ústav pohostinství
 • Britská počítačová společnost
 • ELCAS


OFQUAL Rozpoznání

Všechny učební materiály jsou navrženy a napsány profesionálními akademickými autory tak, aby každý interaktivní modul byl sladěn se specifickými učebními kritérii stanovenými OFQUAL, definujícím vládním orgánem UK pro akademické standardy ve vysokoškolském vzdělání ve Velké Británii. Tyto normy zajišťují, aby se ti, kteří se s námi učí, dostávali kvalitní vzdělání spolu s certifikátem, který univerzálie a zaměstnavatelé uznávají univerzálně.


Kvalifikace partnerských univerzit

Po dokončení závěrečných úkolů získávají studenti uznanou diplomovou kvalifikaci. Tento diplom může být použit k doplnění úplného vysokoškolského titulu nebo MBA na různých britských univerzitách, a to buď na akademické půdě, nebo na dálkové vzdělávání.


Rada pro monitorování kvality

Online Business School také provozuje Radu pro sledování kvality (Quality Monitoring Board, QMB), která zajišťuje, že vždy poskytujeme akreditované online kurzy a zdroje, které uspokojí vaše vzdělávací potřeby. Tato rada se pravidelně schází, aby posuzovala:

 • Specifické problémy studentů.
 • Jakékoli problémy s kvalitou pro partnery univerzity.
 • Sledování hodnotících standardů.
 • Sledování obsahu materiálu na základě výsledků učení.
 • Specifické provozní problémy, které ovlivňují kvalitu a zákaznický servis.

Členové představenstva zahrnují respektované vedoucí akademické a obchodní společnosti. Výsledky recenzí jsou sdíleny online, abychom zajistili transparentnost a porozumění mezi našimi partnery a studenty. Veškerá zpětná vazba je vítána, takže otázky mohou být formálně vzneseny prostřednictvím QMB profesionálním a objektivně.


Coventry a Warwickshire Chamber of Commerce

Britská obchodní komora je největším a nejvlivnějším nezávislým obchodním hlasem ve Velké Británii, který neúnavně lhostejně zastupuje členy a širší podnikatelskou sféru o důležitých otázkách - vytváření vhodných podmínek pro prosperitu podniků, prosazování britských firem v klíčových globálních trhy a vytváření dynamiky podnikání.

Rovněž hrají klíčovou úlohu při překonávání rozdílů mezi pedagogy a podniky tím, že zdůrazňují dovednosti, které zaměstnavatelé potřebují, a ovlivňují politiku vzdělávání, aby zajistily, že jsou poskytovány efektivně.

Coventry & Warwickshire Chamber of Commerce je pouze jednou ze sítě komor pracujících s podniky všech velikostí a jménem podniků v každém odvětví britského průmyslu. Pomáhají místním podnikům propojit se, růst a dosáhnout úspěchu. Komora spolupracuje s dalšími komorami, místními úřady a partnerskými organizacemi, aby získala vhled do problémů, které jsou důležité pro podnikání – a tyto znalosti pak předává dál a pomáhá vládě formulovat efektivní obchodní politiku.

Místa

 • Coventry

  7 Osbourne House, Queen Victoria Road, Coventry, CV1 3JD, , Coventry

Otázky