Keystone logo
Online Marketing Institute

Online Marketing Institute

Online Marketing Institute

Úvod

S výhradním zaměřením na digitální marketing má Online Marketing Institute ( OMI ) jedinečnou pozici, aby vám přinesl nejnovější praktické informace ze skutečného světa, které vás udrží v čele hry. Jsi zaneprázdněný. Proto vyvíjíme vysoce cílené 5-10minutové lekce, ke kterým máte podle plánu přístup z práce, domova nebo mobilu.

Naše rozsáhlé učební osnovy poskytují nejnovější poznatky o nejdůležitějších digitálních tématech vyučovaných odborníky na dané předměty, kteří jsou také výjimečnými učiteli. Takže nejenže zůstanete aktuální, budete i nadále inspirováni.

Online Marketing Institute s vámi pracuje na hodnocení nedostatků v odbornosti a znalostech. Vypracujeme školicí program, který zaměstnancům pomůže zvládnout kritické taktiky a strategie, které podporují obchodní růst.

Díky školení o digitálním marketingu můžete trénovat své týmy v oblasti nástrojů, taktiky a strategií digitálního marketingu. Vedoucí pracovníci v oboru vyučují videomikroskopické lekce o nejdůležitějších a relevantních tématech digitálního marketingu dneška. Plně přizpůsobitelný a značkový portál vám umožní vybrat obsah a výukové Pathways které jsou vhodné pro vaše podnikání, podle regionu, oddělení nebo jednotlivce. Řídicí panel hlášení, digitální diagnostické IQ a další nástroje pro zapojení vám umožní identifikovat mezery ve znalostech a sledovat pokrok vašeho týmu.

Custom Training poskytuje školení na vyžádání vašim zaměstnancům nebo zákazníkům na soukromém výukovém portálu, který je plně přizpůsoben potřebám vašeho podnikání. Zapojte zákazníky a zaškolte je ve svém produktu, aby zajistili, že mu skutečně porozumí a využijí jej v maximální možné míře, což zvyšuje loajalitu zákazníků. Můžete využít svůj vlastní obsah nebo nechat Online Marketing Institute vytvářet kurzy pomocí nejnovějších metod výuky. Můžete zahrnout důležité nástroje, jako je řídicí panel sledování a vykazování, hodnocení, domácí úkoly a způsoby učení.

Místa

  • San Francisco

    San Francisco, Spojené státy americké

    Otázky