Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Oakland City University

Oakland City University

Oakland City University

Úvod

on-line programy

Oakland City University usnadňuje více než kdy jindy získat míru, kterou chcete, bez ohledu na to, kde žijete. Naše široká nabídka absolventa a on-line studijní programy vám dává nejen neomezené možnosti kariéry, ale také vám umožní dosáhnout vašich osobních a profesních cílů v kratším čase za přijatelnou cenu. V OCU, přijímáme až na dvojnásobek částku převodu úvěrů přijatých na jiných vysokých škol a univerzit, stejně jako kompletní předchozích posouzení zkušeností, snížit náklady ještě dále.

Prohlédněte si náš obsáhlý seznam internetových stupňů, a vidět, jak naše pohodlné 5-ti týdenní rotace třídy a flexibilní on-line dodání může trvat vás na další úroveň své kariéry.

HEAD Jádrem nadace OCU je závazek poskytnout nepřekonatelnou vzdělání ve svobodných umění a vědy. Tento široký vzdělávací zkušenost připravuje našim studentům znalosti nezbytné pro uplatňování zásady naučili ve třídě do problémů a otázek dneška.

HEART Příprava hlavy bez připojení k srdci zanechá osoba prázdno účelu. Univerzita se domnívá, že duchovní formace jednotlivce je rozhodující pro úspěch studenta. Bohatá na tradici General baptistické denominace OCU nabízí studenty, učitele a zaměstnance možnost prozkoumat svou vlastní víru a rozvíjet porozumění toho, co skutečně věří a schopnost vyjádřit svou víru ústně.

RUCE Znalosti, aniž by schopnost uplatnit se stává o něco více než akademické cvičení. OCU Foundation dává studentům příležitost k Ex-Press svou víru a akademických úspěchů prostřednictvím řízených reakcí, jako je mezinárodní mise výlety a obecně prospěšných prací.

PROČ OCU online?

ZRYCHLENÝ Oakland City University kurzy jsou buď 5 nebo 8 týdnů dlouhé. S více termíny zahájení můžete snadno přizpůsobit své vzdělání, aby se vešly svůj rozvrh.

UžITEČNé Studovat kdekoliv, kdykoliv. Naše on-line programy, aby bylo snadné se dostat to nejlepší vzdělání víry na bázi bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

VYSOKÁ KVALITA Připojte se k naší komunitě teplé víry-založené a mít přístup k síti odborníků z celého světa.

CENOVĚ OCU nabízí nákladově efektivní křesťanské vzdělání. S našimi on-line programy ušetříte na cestovní výdaje a může snížit čas, který sundat práce.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Oakland City

    138 North Lucretia Street Oakland City, Indiana 47660, 47660, Oakland City

Otázky