Keystone logo
NYU Tisch School of the Arts

NYU Tisch School of the Arts

NYU Tisch School of the Arts

Úvod

Nový způsob, jak se naučit filmovat

Naše kurzy spolupráce nově definují online filmové vzdělávání. Díky dynamické, interaktivní platformě se naučíte nové dovednosti a získáte zpětnou vazbu k projektu od fakulty NYU.

Odborně vedené 6týdenní kurzy šité na míru vašim vášním – a vašemu rozvrhu

  • Nastartujte své portfolio: Naše zábavné a cílené kurzy jsou navrženy tak, aby studentům pomohly vytvořit výjimečné krátké filmy a scénáře – poskytují rady, podporu a technické vychytávky.
  • Vytvářejte a spojujte: Setkáte se s učiteli jeden na jednoho, abyste prodiskutovali své cíle, doplnili přísné diskuse ve třídě a získali klíčovou zpětnou vazbu ke svým projektům.
  • Nová výuková platforma: Naše nová platforma poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase, živá videokonference, spolupráci kolegů a další. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na jakékoli dotazy týkající se platformy.

Dynamické kurzy

Každý z našich kurzů po vzoru renomovaných osnov filmové školy Tisch – a vytvořený tak, aby se vyhnul neosobní zkušenosti z tolika online programů – zahrnuje týdenní individuální a společné úkoly.

Navrženo tak, aby vám nabídlo flexibilitu plánování, připojíte se k živým videokonferencím s učiteli a spolužáky.

Video přednášky poskytované fakultou Tisch a produkované skutečnými filmaři umožňují studentům ponořit se do materiálu vlastním tempem.

Budete inspirováni k vytvoření skvělé práce a získáte spoustu pokynů.

Poznámka: některé funkce nejsou pro Základy kinematografie dostupné

Ohlasy studentů

Přijímací řízení

Místa

  • New York

    721 Broadway, , New York

Otázky