Keystone logo
Nova Southeastern University

Nova Southeastern University

Nova Southeastern University

Úvod

NSU je hlavní areál se nachází v Greater Fort Lauderdale s lokalitami kolem Floridy a Puerto Rico. Jsme v srdci akademického a výzkumného centra regionu a jen pár minut od nejlepších světových pláží. S více než 26 000 studenty a 152 000 absolventy po celém světě najdete Shark Friends v každém rohu země - i mimo ni.

Zde jsou některé důvody, proč studenti zvolili NSU.

 1. Malé velikosti tříd vám umožňují individuální přístup k profesorům.
 2. Pulzující život v areálu zahrnuje NCAA Athletics, sociální a profesní organizace, kulturní aktivity a wellness a fitness.
 3. V roce 2018 získal mezi nejlepšími vysokoškolskými koleji 200 nejlepších vysokých škol.
 4. Prestižní absolventské programy v lékařství, právu, psychologii, obchodu, vzdělávání, farmacie, zubní lékařství a další.
 5. Rozmanitá studentská populace zahrnuje 1200 zahraničních studentů ze 116 zemí z pěti kontinentů.
 6. Mezi nejmodernější zařízení patří nejnovější technologie ve třídách, pokročilé laboratoře a nejlepší výzkumné knihovny.
 7. Mnoho absolventů NSU pokračuje v získávání magisterských, doktorských nebo odborných titulů na NSU nebo jiných univerzitách. Vysokoškoláci se účastní výzkumu NSU v oborech jako medicína, oceánografie, rakovina, psychologie, stomatologie a autismus.
 8. Studenti budují vztahy účastí na mnoha společenských akcích, z nichž mnohé se konají v areálu NSU. Náš krásný hlavní kampus je jen pár minut od pláže Fort Lauderdale, South Beach, nočního života Las Olas a Everglades.


© Nova Southeastern University

141742_UR_20171108_0050.jpg

Místa

 • Fort Lauderdale

  3301 College Avenue, 33314, Fort Lauderdale

Otázky