Keystone logo
Norwich University Online (Pearson)

Norwich University Online (Pearson)

Norwich University Online (Pearson)

Úvod

Získejte americký magisterský titul online z Norwich University At Norwich University, máte možnosti. Díky pěti národně uznávaným magisterským studijním programům a flexibilní on-line platformě je dosažení vašich profesionálních cílů jednodušší než kdy předtím. Získejte svůj titul bez toho, aby jste opustili domov, s Norwichem, americkou institucí, která se může pochlubit téměř 200 lety rozvíjejících se vůdců. Za pouhých 18 měsíců získáte uznávaný magisterský titul v USA, aniž byste opustili domov, a zároveň pokračujte v plnění vašich osobních a profesních povinností. Jako student v jednom z on-line programů pro absolventy v Norwichu vyvinete rysy společné mezi vůdci v každé disciplíně - disciplíně, bezúhonnosti, důvěře, loajalitě a čestě - díky širokému spektru příležitostí, které vám pomohou způsobem, jakým si nikdy neuvědomujete. Posílejte svou kariéru z počítače výběrem jednoho z následujících magisterských programů:

 • Master of Business Administration
 • Mistr stavebního inženýrství
 • Master of Arts v diplomacii
 • Mistr umění v mezinárodních vztazích
 • Master of Science v informační bezpečnosti

Všechny online programy Norwich nabízejí relevantní, zaměřené učební plány a malé interaktivní třídy. Jako instituce, která je dlouhodobě spojena s inovací ve vzdělávání a přípravou národních obchodních, vládních a vojenských vůdců, fakulta Norwich a její absolventi i nadále přispívají k rozvoji hospodářské, politické a sociální infrastruktury národa a světa. Naše on-line učební platforma Norwich University podporuje vysokou úroveň interaktivity mezi studenty a fakultou. Třídy jsou omezeny na 16 studentů, aby podpořily hluboké diskuse a časté vzájemné interakce. Vysoká kvalita a flexibilita našich on-line programů přitahuje velmi motivované a talentované studenty z různých profesních a kulturních prostředí. V důsledku toho se studenti často navzájem učí co nejvíce od svých profesorů a opouštějí naše programy cennými profesionálními kontakty a přátelstvími. Výhody Norwichových on-line titulů:

 • Kurz je pohodlně online a může být dokončen podle vlastního plánu z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře
 • Vyberte každý ze čtyř dostupných počátečních termínů: Březen, Červen, Září, Prosinec (s výjimkou Master of Civil Engineering, který má 2 dostupné termíny zahájení: březen a září)
 • Získejte nepřetržitou technickou podporu, přístup do více než 100 databází, 54 000 elektronických textů a tisíce knih a elektronických časopisů a specializovaný podpůrný tým, který vám pomůže zajistit váš úspěch v programu

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Northfield

  158 Harmon Drive, VT 05663, Northfield

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky