Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Northwestern University - School of Professional Studies

Northwestern University - School of Professional Studies

Northwestern University - School of Professional Studies

Úvod

S více než 4 miliony studentů ve více než 170 zemích je Great Learning, součást skupiny BYJU'S, přední globální edtech společnost pro profesionální a vysokoškolské vzdělávání, která nabízí oborově relevantní programy ve smíšených, třídních a čistě online režimech napříč technologiemi a daty. a obchodní domény. Tyto programy jsou vyvíjeny ve spolupráci se špičkovými institucemi, jako je Stanford Executive Education, MIT Professional Education, The University of Texas at Austin, NUS, IIT Madras, IIT Bombay a další.

Naše mise

Umožnění kariérního úspěchu v digitální ekonomice

Jako největší indická společnost zabývající se profesionálním vzděláváním a celosvětovou působností ve více než 170 zemích máme za cíl učinit profesionály po celém světě zdatnými a připravenými na budoucnost.

Za posledních 7 let jsme byli schopni poskytovat vzdělávání profesionálům po celém světě, přičemž tisíce z nich byly schopny dosáhnout úspěšného kariérního postupu v předních společnostech, jako jsou Microsoft, Amazon, Adobe, American Express, Deloitte, IBM, Accenture, McKinsey a více.

Náš příběh

2021 - Vstup do skupiny BYJU

Poté, co jsme zaznamenali ohromný růst a zisk, přestože jsme byli bootstrapped, letos jsme si potřásli rukou s BYJU'S, jednou z nejlepších edtech organizací na světě. Spolupracovali jsme a spustili nové programy mimo jiné s Deakin University, National University of Singapore, IIT-Roorkee, IIIT-Delhi, Shiv Nadar University a dosáhli jsme rekordního milníku zvýšení kvalifikace více než 4 milionů studentů na naší platformě. Také jsme byli oceněni „Nejlepším poskytovatelem online dovedností roku“ od Entrepreneur India.

2020 – Spolupráce s Northwestern University

Byl to pro nás významný rok. Spustili jsme několik mezinárodních programů a rozšířili naši globální působnost do více než 140 zemí, čímž jsme se stali jednou z největších profesionálních vzdělávacích společností po celém světě. Také jsme se pustili do nového partnerství s Northwestern University

2019 - Mezinárodní univerzitní spolupráce

V tomto roce jsme prostřednictvím spolupráce se Stanford Executive Education diverzifikovali naše portfolio o programy v oblasti kybernetické bezpečnosti a designového myšlení. Také jsme rozšířili naši nabídku pro senior lídry o speciálně přizpůsobené programy v oblasti AI a Analytics. Spustili jsme GL-Excelerate, naši vlajkovou loď kariérní iniciativy, která spojuje studenty a absolventy s předními společnostmi v zemi.

2018 – Partnerství s Texas McCombs

Spustili jsme 50. várku našeho vlajkového programu v oblasti Business Analytics a také jsme se spojili s Texaskou univerzitou v Austinu, McCombs School of Business, abychom jej zahájili na mezinárodní úrovni. Spustili jsme také 6 nových programů v oblasti Cloud computing, DevOps, Full Stack Development, Data Science, Artificial Intelligence a Machine Learning. Prostřednictvím těchto iniciativ ovlivnily životy a kariéry více než 5000 pracujících profesionálů prostřednictvím našich programů.

2017 - 2 miliony hodin učení

Great Learning úspěšně poskytl 2 miliony hodin učení (a stále přibývají) v našem pátrání po tom, aby byl každý profesionál připraven na budoucnost ve světě založeném na datech. Náš nejnovější program, PG Program – Big Data (PGP-BDA), je spuštěn v Bangalore, Hyderabad a Chennai.

2016 – Rozšíření do 6 nových měst

Great Learning rozšiřuje svá křídla do 6 metropolitních center včetně Chennai, Bangalore, Gurgaon, Pune, Mumbai a Hyderabad. Byly spuštěny dva nové programy – PG Program v managementu a BACP (Business Analytics Certification Program). Prostřednictvím našich programů ovlivňujeme životy a kariéry více než 1000 pracujících profesionálů.

2015 - Program číslo 1

Program PG – Business Analytics (PGP-BABI) je uveden jako nejlepší analytický program v zemi v časopisech Analytics India Magazine, Outlook, Business Standard atd. Toto pokračuje dva roky po sobě a tvrdě pracujeme na tom, abychom si udrželi status numerouno.

2014 – Spuštěn první program

Náš vlajkový program v Business Analytics (PGP-BABI) je spuštěn ve 3 městech – Chennai, Bangalore, Gurgaon. Tým úzce spolupracuje s fakultou, předními představiteli oboru, absolventy a studenty, aby byl program vysoce relevantní pro průmysl, byl komplexní a přísný.

2013 - Začátek

Mohan Lakhamraju a Hari Nair založili společnost Great Learning, aby uskutečnili svůj sen o tom, že každý pracující profesionál v zemi bude mít znalost dat. Vývoj programu a průzkum trhu začne brzy poté.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Chicago

    East Chicago Avenue,339, 60611, Chicago

    Otázky