Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Northwestern Kellogg School of Management

Northwestern Kellogg School of Management

Northwestern Kellogg School of Management

Úvod

Kellogg School of Management na Northwestern University se věnuje vzdělávání a inspirování statečných vůdců, kteří staví silné organizace. Růst je výzvou pro všechny konfrontované vůdce a organizace - napříč sektory, trhy, zeměmi a ekonomikami. Díky výraznému přístupu k vedení podnikatelského myšlení a živé kultuře vedené komunitou vyvíjí Kellogg odvážné, řízené a podpůrné vůdce, kteří moudře využívají sílu trhů k vytváření trvalé hodnoty.

Kellogg School of Management na Northwestern University spolupracuje s GetSmarterem na vytvoření nejlepšího zážitku ve vzdělávání online ve své třídě: od návrhu programů, které poskytují ověřitelné kompetence k personalizovaným, lidem zprostředkovaným studentům podpory.

Řada online programů je vedena renomovanou severozápadní fakultou Kellogg a řadou odborníků z oboru s výrazným mezioborovým přístupem k vedení podnikatelských myšlenek. Po úspěšném absolvování programu odcházejí studenti s oficiálním certifikátem, který jim pomůže oddělit je v konkurenčním pracovním prostředí.

Programy

Kellogg School of Management na Northwestern University také nabízí:

  • Správa digitálních operací
  • Obchodní právo pro vedoucí
  • Strategické řízení změn

Kontakt

+1 847 440 3906
[email protected]

Místa

  • Evanston

    2211 Campus Drive, , Evanston

Otázky