Keystone logo
Northwestern California University School of Law

Northwestern California University School of Law

Northwestern California University School of Law

Úvod

Northwestern California University School of Law (NWCULaw®) byla založena před 38 lety. Začalo to jako externí právnická fakulta udělující titul a nyní je nejstarší online právnickou školou v zemi nabízející titul, která nabízí online distanční vzdělávání. Jeho studijní program práva byl vyvinut tak, aby ekonomické překážky, rodinné závazky, odlehlost místa a další těžkosti nebránily tomu, aby si jednotlivci zasloužili studium práva.

Škola má v současné době přibližně 600 zapsaných studentů a za mnoho let její historie se velký počet jejích absolventů úspěšně uplatnil v právu. Absolventi školy přešli na zaměstnání jako právníci a soudní spory v soukromé praxi, zástupci veřejných obhájců, zástupci okresních advokátů, zástupci krajských radních, městský právník, patentoví právníci, daňoví právníci, imigrační právníci, právníci v konkurzu, právníci v oblasti admirality a námořní dopravy, rozhodci, mediátoři, soudci správního soudu a právníci zaměstnanců pracujících pro advokátní kanceláře, soukromé společnosti, organizace a vládní agentury.

NWCULaw má prokázané úspěchy v online právnických fakultách a distančním vzdělávání a byla první takovou školou, která svým studentům nabízí výuku na internetu pomocí videokonferenčních technologií. Poskytuje zcela online studijní program práva, který vede k získání titulu Juris Doctor (JD).

Místa

 • Sacramento

  2151 River Plaza Drive, Suite 306 Sacramento, CA 95833, 95833, Sacramento

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky