Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
North Carolina State University Engineering

North Carolina State University Engineering

North Carolina State University Engineering

Úvod

O nás

Naše online inženýrské programy přicházejí se všemi výhodami zážitku na akademické půdě na světové univerzitě.

Dokonalost v inženýrství

Když studujete na NC State Engineering Online, jste součástí NC State College of Engineering, národní vůdce. Studenti v našich distančních programech splňují stejné přísné standardy jako ve třídě.

Naše inženýrská fakulta je vynikající. Šestnáct z nich jsou členy národních akademií věd, strojírenství a medicíny a další získali ocenění inovátorů z Bílého domu, MIT Technology Review a National Science Foundation. Tyto fakulty úzce spolupracují s hlubokým seznamem vládních a průmyslových partnerů státu NC a hledají praktická řešení globálních problémů.

Jako online inženýrský student budete mít také přístup k prostředkům, které vám pomohou uspět, včetně knihoven světové třídy, našeho virtuálního počítačového laboratoře, proktoringu na kampusu a státních knihkupectví NC.


borevina / Pixabay

123951_architect-3979490__340.jpg

Záznam o úspěchu

Inženýrství je neustále se měnící obor. Dnešní zálohy budou včerejší zprávy, rychleji, než si myslíte. Základy, které jste se naučili jako vysokoškolák nebo na pracovišti, budou vždy relevantní, ale technologie a zdroje, které používáte, se budou neustále měnit. Proto je celoživotní učení pro inženýry tak zásadní prioritou a získání magisterského nebo profesního certifikátu je nejlepším způsobem, jak zůstat na špici.

Ve státě NC máme dlouhodobé úspěchy v inženýrském distančním vzdělávání - více než 40 let. Jsme plně akreditováni Komisí pro vysoké školy jižní asociace vysokých škol a škol a v každém státě USA jsme oprávněni poskytovat online studijní programy.

Od začátku roku 1978 se hodně změnilo, protože širokopásmová připojení nahrazují videorekordéry a nově vznikající pole nahrazují klesající. Co se nezměnilo, je kvalita a integrita inženýrského vzdělávání, které nabízíme.

Místa

  • Raleigh

    Raleigh, Spojené státy americké

Otázky