Keystone logo
The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

The New England School of English On-Line

Úvod

Naše filozofie

Filozofií The New England School of English je poskytovat to nejlepší v anglickém jazyce a kulturním školení: poskytnout intelektuálně náročný program nejvyšší kvality v teplém a podpůrném prostředí. Stručně řečeno, naším cílem je poskytnout mimořádnou příležitost naučit se anglicky.

PročNESE?

Kompletní jazykové a kulturní ponoření

VNESE, studenti se učí víc než jen jazyk; učí se také americkou kulturu. Naši studenti uspějí rychle, protože intenzivní výuka anglického jazyka v kombinaci s úplným kulturním ponořením dokázala maximalizovat výuku jazyků. VNESE, studenti navštěvují intenzivní kurzy během dne a mají příležitost večer jít domů do americké rodinné rodiny nebo do koleje. Celý den, každý den, náš intenzivní program vystavuje studenty americkému jazyku a kultuře, poskytuje příležitost pro co nejrychlejší jazykové učení.

Vynikající učitelé

Díky své vynikající pověsti,NESE přitahuje učitele, kteří mají vysokoškolské i pokročilé tituly z některých z nejlepších univerzit v USA, včetně Harvardu, Yale, a Columbia. Bez ohledu na to, kde naši učitelé získali své tituly,NESE učitelé jsou dynamičtí profesionálové s výjimečnými pedagogickými zkušenostmi, kteří byli vybráni k výuceNESE kvůli své vysoké úrovni odborných znalostí a odhodlání.

Malé třídy

Naše průměrná velikost třídy je 12 studenti. Malé třídy zajišťují živé diskuse, častá účast studentů, a intenzivní interakce student-učitel.

Intenzivní a polointenzivní programy pět dní v týdnu

Studenti mají možnost účastnitNESE se Intenzivního programu od 9:00-3:15 každý den nebo vNESE polointenzivním programu od 9:00-12:00 každý den. Oba programy nabízejí 10 úrovní jazykového a kulturního školení, plný přístup ke všemNESE zařízením, a výběr buď kolejní nebo homestay ubytování.

Volitelné a mimoškolní předměty

Kromě našich intenzivních akademických tříd, studenti si mohou vybrat volitelné a mimoškolní kurzy, které jim pomohou rychleji dosáhnout jejich cílů. Volitelné a mimoškolní kurzy zahrnují přípravu TOEFL®, obchodní angličtinu, právnickou angličtinu, výslovnost a přípravu univerzity. NESEpokročilí studenti mohou také absolvovat kurzy v jejich oblasti zvláštního zájmu na Harvard Extension School a dalších oblastních vysokých školách. (Vezměte prosím na vědomí, že pět studentů se musí zaregistrovat, aby mohl probíhatNESE mimoškolní kurz.)

Oficiální přepisy a certifikáty

Na konci každé relace, obdržíteNESE přepis, který poskytuje informace o vašich znalostech angličtiny a akademických výsledcích v každé oblasti dovedností. Za účast v našem programu obdržíte takéNESE osvědčení o účasti, a po úspěšném dokončeníNESE nejpokročilejší úrovně, obdržíteNESE diplom. dodatečně, pokud dosáhnete akademické dokonalosti, budete uznáni jako student" vyznamenání". Tato notace se objeví ve vašem oficiálnímNESE přepisu.

Ideální město, Ideální univerzitní prostředí

NESE se nachází v těsné blízkosti Harvardské univerzity v centru Harvardského náměstí v Cambridge. Harvardské náměstí je ústředním bodem aktivity studentů a jedním z nejzajímavějších a nejdynamičtějších studentských center ve Spojených státech. NESEje jen 100 metrů od vlakového a autobusového nádraží a 10 minut od centra Bostonu. Jsme také méně než dvě hodiny od skvělého lyžování, plachtění po oceánu, a krásné, historický Cape Cod.

Flexibilní rozvrh

Nabízíme intenzivní 4týdenní sezení začínající na 12 různé časy po celý rok. To znamená, že můžete zahájit školení angličtiny v době, která nejlépe vyhovuje vašemu rozvrhu.

Předběžné ubytování

Po celý rok, studenti se mohou rozhodnout žít v americké rodinné rodině nebo v koleji. ProtožeNESE dělá veškerá opatření bydlení, než studenti opustí svou vlastní zemi, ať už se studenti rozhodnou žít v rodině nebo na koleji, mohou jít přímo z letiště do svého nového domova. NESEneúčtuje žádný poplatek za provedení jakýchkoli opatření bydlení.

Program pro profesionály

Vzhledem k flexibilitěNESE učebních osnov, profesionálové si mohou vybrat třídy, které chtějí absolvovat. To je ideální pro profesionály, jejichž práce jim neumožňuje sledovat naše intenzivní osnovy. Kromě našeho pravidelného intenzivního programu, soukromá výuka aNESE volitelné kurzy jsou některé z možnostíNESE pro profesionály.

Program pro studenty

Naše intenzivní kurikulum je speciálně navrženo tak, aby pomohlo studentům co nejrychleji dosáhnout jejich akademických cílů. Kromě našich intenzivních kurzů nabízíme přípravný kurz TOEFL®, Institucionální zkoušku TOEFL® každý měsíc a kurz přípravy na univerzitu. Nabízíme také rozsáhlé vzdělávací poradenství a univerzitní umisťovací službu, univerzitní knihovna zdrojů, která studentům pomůže plánovat budoucí studium ve Spojených státech, a přijetí na oblastní univerzity bez použití TOEFL®.

Bezplatné poradenství a služby

Naše nabídka bezplatných služeb je rozsáhlá: umístění bydlení před příjezdem, univerzitní poradenství a umístění, používáníNESE počítačových zařízení, neomezené používáníNESE e-mailu a internetu,NESE přepisy a certifikáty, a poradenství od našich zkušených zástupců z celého světa.

Místa

  • Cambridge

    Harvard Square 36 John F. Kennedy Street

Otázky